Statistike Timova
Statistike Fudbalskih Timova
Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.
1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%
Detaljne Statistike Timova
Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.
Ukupno 1172Min. utakmica:
| Tim | Utak. | Pob.% | Ner.% | Por.% | Avg.Gol | 3+% | 3+ Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PeterheadLeague One | 4 | 100% | 0% | 0% | 3.5 | 100% | 4 |
| PetrocubSuper Liga | 2 | 0% | 50% | 50% | 4.5 | 100% | 2 |
| Petrolul PloiestiLiga I | 14 | 50% | 29% | 21% | 2.5 | 29% | 1 |
| PetrovacFirst League | 2 | 0% | 50% | 50% | 0.5 | 100% | 0 |
| Piast GliwiceEkstraklasa | 13 | 46% | 23% | 31% | 3.38 | 15% | 1 |
| Pietà HotspursChallenge League | 6 | 67% | 0% | 33% | 3.5 | 67% | 1 |
| PisaSerie A | 10 | 40% | 30% | 30% | 3.3 | 70% | 4 |
| PK-35Veikkausliiga | 2 | 0% | 50% | 50% | 1.5 | 0% | 0 |
| PlymouthLeague One | 14 | 50% | 14% | 36% | 2.86 | 50% | 2 |
| PlzenCzech Liga | 6 | 33% | 0% | 67% | 3 | 33% | 0 |
| PodbrezováSuper Liga | 7 | 43% | 0% | 57% | 3.71 | 100% | 3 |
| Pogoń Grod. MazowieckiI Liga | 7 | 14% | 29% | 57% | 3.43 | 57% | 2 |
| Pogoń SiedlceI Liga | 4 | 25% | 25% | 50% | 3.75 | 100% | 0 |
| Pogon SzczecinEkstraklasa | 6 | 33% | 17% | 50% | 2.5 | 50% | 0 |
| PolessyaPremier League | 11 | 82% | 9% | 9% | 3 | 18% | 2 |
| Politehnica UTMSuper Liga | 17 | 29% | 24% | 47% | 3.12 | 65% | 9 |
| Polonia BytomI Liga | 13 | 38% | 46% | 15% | 3.31 | 23% | 3 |
| Polonia WarszawaI Liga | 13 | 46% | 31% | 23% | 2.69 | 38% | 3 |
| Port ValeLeague One | 4 | 100% | 0% | 0% | 2.75 | 50% | 0 |
| PortimonenseSegunda Liga | 9 | 33% | 22% | 44% | 1.78 | 22% | 1 |
| PortsmouthChampionship | 6 | 17% | 50% | 33% | 2.17 | 33% | 0 |
| PrestonChampionship | 14 | 7% | 14% | 79% | 3 | 64% | 1 |
| Preußen Münster2. Bundesliga | 4 | 75% | 0% | 25% | 3.25 | 100% | 2 |
| Probiy HorodenkaPersha Liga | 14 | 14% | 29% | 57% | 3.14 | 57% | 1 |
| PrykarpattiaPersha Liga | 14 | 29% | 29% | 43% | 2.21 | 57% | 6 |
| PSV EindhovenEredivisie | 11 | 64% | 18% | 18% | 4.36 | 9% | 1 |
| PueblaLiga MX | 2 | 100% | 0% | 0% | 5.5 | 100% | 2 |
| Puskas AcademyNB I | 12 | 58% | 0% | 42% | 2.67 | 8% | 1 |
| Puszcza NiepołomiceI Liga | 13 | 31% | 8% | 62% | 2.62 | 54% | 2 |
| Qingdao JonoonSuper League | 29 | 21% | 10% | 69% | 3.31 | 62% | 3 |
| Qingdao Youth IslandSuper League | 29 | 28% | 52% | 21% | 2.41 | 34% | 0 |
| QPRChampionship | 14 | 36% | 43% | 21% | 2.79 | 57% | 2 |
| Queen of the SouthLeague One | 2 | 0% | 0% | 100% | 2 | 100% | 2 |
| Queen's ParkChampionship | 13 | 15% | 8% | 77% | 2.31 | 15% | 1 |
| Queen's UniversityChampionship | 14 | 43% | 14% | 43% | 3 | 50% | 2 |
| QuevillyLigue 3 | 11 | 27% | 36% | 36% | 2.45 | 18% | 2 |
| RAAL La LouvièreJupiler Pro League | 8 | 38% | 38% | 25% | 2.62 | 62% | 1 |
| Racing SantanderSegunda División | 6 | 17% | 33% | 50% | 2.83 | 50% | 1 |
| Radnicki 1923Super Liga | 14 | 50% | 14% | 36% | 2.64 | 50% | 0 |
| Radnicki NISSuper Liga | 13 | 15% | 15% | 69% | 2.46 | 46% | 3 |
| Radnik BijeljinaPremijer Liga | 3 | 0% | 0% | 100% | 1.33 | 100% | 0 |
| Radnik SurdulicaSuper Liga | 14 | 36% | 36% | 29% | 2.5 | 43% | 2 |
| Radomiak RadomEkstraklasa | 8 | 38% | 12% | 50% | 4.38 | 100% | 3 |
| Radomlje1. SNL | 2 | 0% | 0% | 100% | 1.5 | 0% | 0 |
| Raith RoversChampionship | 13 | 54% | 23% | 23% | 2.23 | 31% | 1 |
| Raków CzęstochowaEkstraklasa | 13 | 23% | 0% | 77% | 3.69 | 92% | 10 |
| Randers FCSuperliga | 13 | 23% | 15% | 62% | 2.62 | 31% | 4 |
| RapidLiga I | 14 | 57% | 29% | 14% | 2.43 | 36% | 2 |
| Rapid ViennaBundesliga | 11 | 91% | 0% | 9% | 3.82 | 36% | 3 |
| Rapid Wien II2. Liga | 11 | 18% | 9% | 73% | 3.18 | 64% | 3 |
| RapperswilChallenge League | 12 | 25% | 17% | 58% | 3.58 | 67% | 6 |
| RathfrilandChampionship | 13 | 31% | 8% | 62% | 3 | 62% | 2 |
| Rayo VallecanoLa Liga | 10 | 30% | 30% | 40% | 3.5 | 40% | 4 |
| RB BragantinoSerie A | 33 | 39% | 24% | 36% | 2.45 | 3% | 1 |
| RB LeipzigBundesliga | 4 | 25% | 0% | 75% | 4 | 100% | 4 |
| ReadingLeague One | 6 | 83% | 0% | 17% | 2.33 | 50% | 1 |
| Real BetisLa Liga | 4 | 75% | 0% | 25% | 3.5 | 75% | 2 |
| Real MadridLa Liga | 5 | 80% | 20% | 0% | 3.2 | 80% | 4 |
| Real SociedadLa Liga | 11 | 55% | 9% | 36% | 3.64 | 82% | 8 |
| Real Sociedad IISegunda División | 4 | 25% | 0% | 75% | 2.5 | 50% | 1 |
| Red Bull SalzburgBundesliga | 11 | 73% | 27% | 0% | 3.18 | 45% | 5 |
| RED Star FC 93Ligue 2 | 11 | 45% | 18% | 36% | 2.73 | 55% | 5 |
| ReggianaSerie B | 7 | 43% | 0% | 57% | 1.57 | 0% | 0 |
| ReimsLigue 2 | 7 | 29% | 29% | 43% | 3 | 86% | 0 |
| remoSerie B | 31 | 19% | 35% | 45% | 2.81 | 52% | 2 |
| RennesLigue 1 | 4 | 25% | 75% | 0% | 1.75 | 100% | 6 |
| Renofa YamaguchiJ2 League | 14 | 50% | 0% | 50% | 2.79 | 64% | 5 |
| Rēzekne FA1. Liga | 25 | 4% | 12% | 84% | 4 | 76% | 7 |
| RiedBundesliga | 6 | 17% | 50% | 33% | 4.17 | 100% | 2 |
| Riga FC II1. Liga | 25 | 36% | 28% | 36% | 3.2 | 64% | 2 |
| Riga Mariners1. Liga | 25 | 68% | 20% | 12% | 3.8 | 76% | 13 |
| Rīgas FS II1. Liga | 25 | 24% | 12% | 64% | 4.44 | 80% | 6 |
| Rio AvePrimeira Liga | 4 | 75% | 25% | 0% | 3.5 | 100% | 5 |
| RizesporSüper Lig | 10 | 30% | 20% | 50% | 2.6 | 30% | 2 |
| Roasso KumamotoJ2 League | 1 | 0% | 0% | 100% | 4 | 100% | 1 |
| RochdaleNational League | 14 | 29% | 21% | 50% | 3.07 | 64% | 4 |
| RodaEerste Divisie | 13 | 54% | 31% | 15% | 2.23 | 23% | 2 |
| RodezLigue 2 | 11 | 36% | 9% | 55% | 3.55 | 36% | 1 |
| Rodina MoskvaFirst League | 13 | 23% | 23% | 54% | 3.31 | 77% | 2 |
| RosenborgEliteserien | 3 | 67% | 0% | 33% | 3.33 | 100% | 5 |
| Ross CountyChampionship | 13 | 85% | 15% | 0% | 4.08 | 23% | 2 |
| Rot-Weiß Essen3. Liga | 12 | 58% | 25% | 17% | 2.75 | 50% | 6 |
| RotherhamLeague One | 7 | 43% | 43% | 14% | 1.71 | 0% | 0 |
| Rotor VolgogradFirst League | 1 | 100% | 0% | 0% | 1 | 100% | 0 |
| RouenLigue 3 | 2 | 100% | 0% | 0% | 1 | 100% | 4 |
| RSC Anderlecht IIChallenger Pro League | 1 | 100% | 0% | 0% | 2 | 100% | 3 |
| RubinPremier League | 13 | 23% | 46% | 31% | 2.38 | 31% | 1 |
| Ruch ChorzówI Liga | 4 | 25% | 0% | 75% | 2.5 | 50% | 2 |
| Rudar PrijedorPremijer Liga | 1 | 0% | 0% | 100% | 3 | 100% | 1 |
| Ruh LvivPremier League | 2 | 0% | 50% | 50% | 3.5 | 100% | 2 |
| RužomberokSuper Liga | 13 | 23% | 23% | 54% | 2.85 | 23% | 0 |
| RWDMChallenger Pro League | 1 | 0% | 0% | 100% | 8 | 100% | 1 |
| Sagan TosuJ2 League | 29 | 52% | 7% | 41% | 2.03 | 28% | 0 |
| Saint EtienneLigue 2 | 6 | 50% | 17% | 33% | 4.17 | 83% | 5 |
| Sakaryaspor1. Lig | 8 | 75% | 12% | 12% | 3.5 | 75% | 6 |
| Salford CityLeague Two | 4 | 75% | 25% | 0% | 4 | 75% | 2 |
| SampdoriaSerie B | 10 | 20% | 20% | 60% | 2.8 | 50% | 0 |
| SamsunsporSüper Lig | 10 | 10% | 10% | 80% | 3.6 | 60% | 5 |
| SamtrediaErovnuli Liga 2 | 30 | 43% | 13% | 43% | 3.2 | 67% | 1 |
| SandefjordEliteserien | 24 | 25% | 25% | 50% | 2.38 | 42% | 1 |
Prikazano 801 do 900 od 1172
Često postavljana pitanja
Kako tumačiti statistike tima?
P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.
Šta znače statistike golova?
Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.
Kako videti detaljne statistike tima?
Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.
Koji podaci su najbolji za tipovanje?
Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.