Statistike Timova

Statistike Fudbalskih Timova

Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.

1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%

Detaljne Statistike Timova

Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.

Ukupno 1172
Min. utakmica:
Tim Utak. Pob.% Ner.% Por.% Avg.Gol 3+% 3+ Niz
Primeira Liga 10 40% 20% 40% 3 70% 2
First League 2 0% 0% 100% 3 100% 2
Championship 12 25% 8% 67% 2.67 50% 2
Ekstraklasa 13 31% 31% 38% 3.15 23% 0
3. Liga 6 50% 33% 17% 3.17 100% 7
NB I 8 38% 12% 50% 4.38 100% 4
2. Lig 13 31% 46% 23% 2.92 46% 6
1. SNL 3 0% 33% 67% 4 100% 0
2. Lig 9 78% 11% 11% 4.67 78% 3
Eerste Divisie 9 11% 44% 44% 3.11 56% 1
Eredivisie 6 50% 0% 50% 3 100% 0
Primeira Liga 10 20% 10% 70% 2.9 10% 0
Premier League 27 15% 19% 67% 3.3 59% 4
J1 League 13 31% 15% 54% 2.77 62% 3
Ligue 2 8 25% 50% 25% 3.75 75% 2
Ligue 1 5 40% 20% 40% 3 40% 1
Serie A 10 40% 20% 40% 3 50% 2
Super Liga 2 50% 0% 50% 3 50% 1
Challenge League 6 67% 17% 17% 3.33 67% 1
Eredivisie 4 50% 25% 25% 4.25 100% 2
Liga MX 3 67% 33% 0% 3.33 33% 0
Premier League 27 52% 15% 33% 2.15 4% 1
1 Lyga 29 48% 7% 45% 2.41 48% 0
Challenge League 4 25% 0% 75% 3.75 100% 6
Premier League 7 29% 29% 43% 3.14 71% 2
Championship 4 25% 25% 50% 2.25 100% 0
League Two 8 38% 25% 38% 3.38 88% 4
Ligue 1 9 44% 22% 33% 2.78 11% 1
Ekstraklasa 9 67% 22% 11% 4.11 100% 0
Liga MX 29 69% 17% 14% 3.86 76% 2
Premier League 3 67% 0% 33% 4.67 100% 8
HNL 7 71% 29% 0% 3.14 86% 1
HNL 12 50% 17% 33% 3.25 58% 1
HNL 12 33% 8% 58% 3.25 67% 2
HNL 5 80% 0% 20% 2.4 100% 1
Esiliiga A 32 19% 16% 66% 3.66 69% 2
Liga MX 34 32% 18% 50% 3.79 76% 6
League One 13 23% 38% 38% 1.46 23% 1
Championship 14 43% 0% 57% 3.64 14% 0
Premier League 9 11% 33% 56% 2 44% 0
League Two 5 20% 20% 60% 2.6 60% 0
Super Liga 2 0% 50% 50% 2.5 100% 2
Serie B 35 54% 26% 20% 2.71 60% 3
NB I 6 33% 33% 33% 2.67 100% 5
Persha Liga 1 0% 0% 100% 3 100% 3
Premier League 10 10% 50% 40% 2.1 40% 1
Superliga 13 31% 38% 31% 2.46 46% 2
Erovnuli Liga 2 30 33% 27% 40% 2.47 47% 1
I Liga 8 25% 38% 38% 2 25% 2
Super League 1 3 0% 0% 100% 4 67% 0
Super Liga 14 14% 36% 50% 2.79 14% 2
Jupiler Pro League 10 20% 30% 50% 2.7 40% 3
J2 League 31 39% 23% 39% 2.16 35% 0
League Two 3 33% 0% 67% 3 67% 1
Premier League 14 43% 43% 14% 2.14 21% 0
1. SNL 14 43% 29% 29% 2 21% 1
1. Division 8 0% 75% 25% 3 50% 0
Super League 1 6 17% 17% 67% 3 67% 3
J2 League 33 52% 18% 30% 3.42 82% 7
1. Division 1 100% 0% 0% 1 0% 0
1. Division 2 50% 0% 50% 1 100% 3
Serie B 35 37% 26% 37% 2.6 60% 1
Allsvenskan 26 15% 23% 62% 3.5 65% 7
Ligue 3 12 17% 42% 42% 2.42 17% 2
Liga MX 29 28% 21% 52% 3.17 72% 3
Liga MX 1 0% 0% 100% 5 100% 1
La Liga 11 27% 18% 55% 3 45% 1
Liga MX 29 21% 14% 66% 3.76 69% 3
Allsvenskan 3 33% 0% 67% 3.67 100% 3
Liga I 14 14% 43% 43% 2.71 7% 0
La Liga 12 42% 25% 33% 2.67 25% 3
Championship 4 100% 0% 0% 3.25 75% 2
Liga MX 15 33% 27% 40% 2.93 0% 0
Segunda Liga 2 0% 50% 50% 1 0% 0
Serie B 10 40% 20% 40% 2.1 30% 0
1. Division 4 25% 25% 50% 2.75 75% 2
NB I 12 42% 17% 42% 3.58 17% 2
Serie B 10 80% 20% 0% 3.6 70% 5
Serie A 30 60% 33% 7% 2.33 40% 1
Super League 1 4 75% 0% 25% 4 100% 4
Super League 1 9 33% 0% 67% 2.78 0% 0
Super League 1 7 43% 29% 29% 3.29 71% 4
Super League 1 9 67% 0% 33% 3.33 89% 7
Super League 2 7 29% 29% 43% 1.86 43% 0
Czech Liga 6 33% 50% 17% 3.67 100% 5
Ligue 1 9 56% 22% 22% 2.89 33% 3
Ligue 1 9 67% 22% 11% 3.44 44% 4
Serie A 10 20% 20% 60% 2.3 60% 4
Championship 2 0% 100% 0% 2 100% 3
Superliga 10 20% 10% 70% 3.2 10% 1
Challenger Pro League 6 17% 50% 33% 3.17 67% 1
Ligue 2 4 25% 0% 75% 3 75% 3
Eredivisie 4 25% 0% 75% 3.5 100% 0
First League 2 50% 0% 50% 3.5 50% 1
Segunda Liga 2 0% 50% 50% 1 100% 4
1. Lig 1 0% 100% 0% 6 100% 2
Premier League 14 71% 21% 7% 2.93 7% 1
Serie C - Girone B 7 43% 14% 43% 2.86 43% 1
Serie B 7 57% 29% 14% 1.71 29% 1
League One 13 15% 31% 54% 2.62 46% 0
Prikazano 701 do 800 od 1172

Često postavljana pitanja

Kako tumačiti statistike tima?

P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.

Šta znače statistike golova?

Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.

Kako videti detaljne statistike tima?

Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.

Koji podaci su najbolji za tipovanje?

Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.