Statistike Timova
Statistike Fudbalskih Timova
Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.
1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%
Detaljne Statistike Timova
Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.
Ukupno 1172Min. utakmica:
| Tim | Utak. | Pob.% | Ner.% | Por.% | Avg.Gol | 3+% | 3+ Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LarisaSuper League 1 | 7 | 43% | 43% | 14% | 2.14 | 43% | 1 |
| Las PalmasSegunda División | 12 | 42% | 17% | 42% | 3.17 | 25% | 1 |
| Lask LinzBundesliga | 11 | 64% | 9% | 27% | 3.55 | 36% | 1 |
| LausanneSuper League | 12 | 8% | 25% | 67% | 2.75 | 42% | 2 |
| LavalLigue 2 | 7 | 57% | 14% | 29% | 3.43 | 71% | 0 |
| LazioSerie A | 7 | 86% | 14% | 0% | 4.71 | 100% | 6 |
| Le HavreLigue 1 | 9 | 0% | 22% | 78% | 3.22 | 56% | 3 |
| Le MansLigue 2 | 8 | 38% | 25% | 38% | 2.62 | 50% | 1 |
| Le Puy FootLigue 3 | 2 | 0% | 50% | 50% | 4.5 | 50% | 1 |
| LecceSerie A | 10 | 30% | 0% | 70% | 3.2 | 20% | 0 |
| Lech PoznanEkstraklasa | 8 | 38% | 25% | 38% | 3.88 | 25% | 2 |
| Lechia GdanskEkstraklasa | 13 | 54% | 8% | 38% | 3.54 | 85% | 8 |
| LeedsPremier League | 9 | 22% | 56% | 22% | 1.89 | 22% | 0 |
| Leevon / PPK1. Liga | 25 | 64% | 24% | 12% | 3.12 | 68% | 0 |
| LeganesSegunda División | 9 | 33% | 33% | 33% | 1.89 | 44% | 3 |
| Legia WarszawaEkstraklasa | 7 | 86% | 0% | 14% | 3.14 | 57% | 1 |
| LeicesterChampionship | 6 | 67% | 17% | 17% | 2.5 | 100% | 7 |
| LeixoesSegunda Liga | 3 | 67% | 33% | 0% | 6.33 | 100% | 3 |
| LensLigue 1 | 9 | 44% | 11% | 44% | 3.22 | 22% | 0 |
| LeonLiga MX | 15 | 40% | 27% | 33% | 2.8 | 13% | 2 |
| LevadiakosSuper League 1 | 9 | 11% | 33% | 56% | 1.56 | 22% | 1 |
| LevanteLa Liga | 6 | 67% | 0% | 33% | 2.5 | 100% | 1 |
| Levski SofiaFirst League | 4 | 75% | 25% | 0% | 4.25 | 75% | 1 |
| Leyton OrientLeague One | 13 | 38% | 15% | 46% | 2.54 | 46% | 3 |
| LiègeChallenger Pro League | 6 | 50% | 33% | 17% | 4.33 | 50% | 2 |
| LilleLigue 1 | 4 | 0% | 25% | 75% | 3.5 | 50% | 0 |
| Limavady UnitedChampionship | 6 | 50% | 17% | 33% | 1.83 | 33% | 0 |
| LincolnLeague One | 6 | 33% | 0% | 67% | 2.67 | 100% | 4 |
| LiverpoolPremier League | 9 | 44% | 33% | 22% | 2.22 | 11% | 0 |
| Livyi BerehPersha Liga | 10 | 10% | 60% | 30% | 1.6 | 20% | 1 |
| ŁKS ŁódźI Liga | 13 | 46% | 31% | 23% | 2.15 | 38% | 0 |
| LNZ CherkasyPremier League | 10 | 40% | 30% | 30% | 1.9 | 0% | 0 |
| Lokeren-TemseChallenger Pro League | 7 | 71% | 0% | 29% | 4 | 71% | 3 |
| LokomotivPremier League | 13 | 15% | 38% | 46% | 2.77 | 46% | 2 |
| Lokomotiv PlovdivFirst League | 13 | 15% | 23% | 62% | 1.77 | 0% | 0 |
| Lokomotiv SofiaFirst League | 2 | 0% | 100% | 0% | 3 | 50% | 0 |
| Lommel UnitedChallenger Pro League | 10 | 40% | 30% | 30% | 2.4 | 40% | 3 |
| LorientLigue 1 | 6 | 67% | 0% | 33% | 3.33 | 50% | 0 |
| LoughgallChampionship | 2 | 50% | 0% | 50% | 4 | 100% | 4 |
| LudogoretsFirst League | 6 | 83% | 17% | 0% | 4.17 | 100% | 3 |
| Lusitânia LourosaSegunda Liga | 9 | 56% | 44% | 0% | 2.56 | 44% | 2 |
| LutonLeague One | 4 | 50% | 25% | 25% | 3 | 100% | 3 |
| Lyngby1. Division | 3 | 100% | 0% | 0% | 4.33 | 67% | 1 |
| LyonLigue 1 | 6 | 67% | 0% | 33% | 4.5 | 50% | 2 |
| Maccabi Ahi NazarethLiga Leumit | 12 | 33% | 17% | 50% | 3 | 67% | 5 |
| Maccabi HerzliyaLiga Leumit | 12 | 17% | 33% | 50% | 2.08 | 25% | 0 |
| Maccabi Kabilio JaffaLiga Leumit | 12 | 25% | 0% | 75% | 2.75 | 50% | 1 |
| Maccabi Kiryat GatLiga Leumit | 12 | 17% | 42% | 42% | 2.08 | 33% | 2 |
| Machida ZelviaJ1 League | 13 | 62% | 31% | 8% | 3.08 | 62% | 0 |
| MalagaSegunda División | 5 | 20% | 60% | 20% | 4.6 | 100% | 5 |
| MallorcaLa Liga | 12 | 50% | 33% | 17% | 1.83 | 25% | 2 |
| Malmo FFAllsvenskan | 26 | 42% | 15% | 42% | 2.96 | 8% | 2 |
| Manchester CityPremier League | 9 | 78% | 0% | 22% | 3.33 | 22% | 2 |
| Manchester UnitedPremier League | 9 | 11% | 44% | 44% | 2.78 | 33% | 3 |
| Manisa BBSK1. Lig | 13 | 23% | 31% | 46% | 3.38 | 69% | 4 |
| Mansfield TownLeague One | 13 | 38% | 31% | 31% | 2.92 | 62% | 0 |
| MantovaSerie B | 10 | 50% | 30% | 20% | 2.6 | 40% | 0 |
| Mardin BB2. Lig | 13 | 54% | 23% | 23% | 2.31 | 46% | 4 |
| Maribor1. SNL | 4 | 0% | 100% | 0% | 3 | 25% | 1 |
| MariehamnVeikkausliiga | 27 | 15% | 26% | 59% | 2.63 | 44% | 0 |
| MaritimoSegunda Liga | 10 | 20% | 20% | 60% | 3 | 0% | 0 |
| MarkoSuper League 2 | 7 | 86% | 14% | 0% | 2.71 | 57% | 3 |
| MarseilleLigue 1 | 9 | 56% | 0% | 44% | 3.67 | 11% | 0 |
| Mārupe1. Liga | 25 | 40% | 16% | 44% | 3.2 | 68% | 1 |
| MelitaChallenge League | 6 | 50% | 17% | 33% | 2.33 | 67% | 2 |
| Menemen Belediyespor2. Lig | 9 | 44% | 11% | 44% | 2.33 | 44% | 1 |
| Merani MartviliErovnuli Liga 2 | 30 | 40% | 23% | 37% | 2.33 | 47% | 3 |
| MeshakhteErovnuli Liga 2 | 1 | 0% | 0% | 100% | 6 | 100% | 1 |
| Metal KharkivPersha Liga | 14 | 36% | 21% | 43% | 2.36 | 43% | 1 |
| Metalist 1925 KharkivPremier League | 2 | 0% | 50% | 50% | 4 | 50% | 1 |
| MetaloglobusLiga I | 2 | 50% | 0% | 50% | 4 | 100% | 2 |
| MetzLigue 1 | 11 | 27% | 45% | 27% | 3.09 | 64% | 5 |
| Mgarr UnitedChallenge League | 6 | 50% | 17% | 33% | 2.67 | 50% | 1 |
| Middelfart1. Division | 3 | 67% | 0% | 33% | 2.67 | 67% | 1 |
| MiddlesbroughChampionship | 14 | 57% | 29% | 14% | 3.5 | 71% | 2 |
| Miedz LegnicaI Liga | 7 | 14% | 14% | 71% | 2.86 | 57% | 1 |
| MillwallChampionship | 14 | 36% | 21% | 43% | 3.36 | 7% | 0 |
| Milsami OrheiSuper Liga | 2 | 0% | 50% | 50% | 1.5 | 0% | 0 |
| Milton Keynes DonsLeague Two | 13 | 31% | 46% | 23% | 3.23 | 54% | 4 |
| Minija1 Lyga | 28 | 79% | 7% | 14% | 3.43 | 82% | 19 |
| Minsk IISerie A | 28 | 36% | 11% | 54% | 3.43 | 71% | 4 |
| MirandesSegunda División | 5 | 60% | 20% | 20% | 1.8 | 40% | 1 |
| MirassolSerie A | 1 | 100% | 0% | 0% | 4 | 100% | 1 |
| Mito HollyhockJ2 League | 11 | 9% | 0% | 91% | 3 | 55% | 0 |
| Mjallby AIFAllsvenskan | 3 | 67% | 33% | 0% | 2 | 33% | 1 |
| ML VitebskPremier League | 27 | 63% | 30% | 7% | 2.78 | 52% | 1 |
| Mlada BoleslavCzech Liga | 6 | 83% | 0% | 17% | 3.67 | 83% | 5 |
| Mladost DGFirst League | 14 | 21% | 21% | 57% | 2.43 | 21% | 2 |
| Mladost LucaniSuper Liga | 14 | 29% | 43% | 29% | 2.21 | 36% | 3 |
| ModenaSerie B | 4 | 50% | 25% | 25% | 1.75 | 25% | 0 |
| MoldeEliteserien | 25 | 52% | 16% | 32% | 3.92 | 72% | 11 |
| Molodechno-DYuSSh 4Premier League | 28 | 46% | 11% | 43% | 3.5 | 68% | 10 |
| MonacoLigue 1 | 6 | 50% | 17% | 33% | 3.5 | 67% | 2 |
| MontanaFirst League | 2 | 50% | 0% | 50% | 6.5 | 100% | 2 |
| Montedio YamagataJ2 League | 32 | 38% | 3% | 59% | 2.12 | 3% | 1 |
| MonterreyLiga MX | 3 | 67% | 33% | 0% | 3.33 | 100% | 2 |
| MontpellierLigue 2 | 11 | 64% | 27% | 9% | 2 | 36% | 3 |
| MontroseLeague One | 13 | 46% | 15% | 38% | 3 | 15% | 2 |
| MonzaSerie B | 5 | 40% | 40% | 20% | 4.6 | 100% | 8 |
| MorecambeNational League | 3 | 33% | 33% | 33% | 2 | 33% | 1 |
Prikazano 601 do 700 od 1172
Često postavljana pitanja
Kako tumačiti statistike tima?
P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.
Šta znače statistike golova?
Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.
Kako videti detaljne statistike tima?
Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.
Koji podaci su najbolji za tipovanje?
Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.