Statistike Timova

Statistike Fudbalskih Timova

Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.

1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%

Detaljne Statistike Timova

Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.

Ukupno 1172
Min. utakmica:
Tim Utak. Pob.% Ner.% Por.% Avg.Gol 3+% 3+ Niz
1. Division 13 23% 23% 54% 2.69 0% 0
Veikkausliiga 31 55% 23% 23% 3.19 6% 0
HNL 7 43% 29% 29% 2.71 71% 1
HNL 4 50% 0% 50% 2.25 100% 3
HNL 3 100% 0% 0% 2.67 100% 3
1. Division 13 31% 31% 38% 3 15% 2
3. Liga 4 25% 0% 75% 3.75 75% 2
2. Bundesliga 10 10% 50% 40% 2.2 40% 1
Czech Liga 4 50% 0% 50% 1.75 25% 0
League One 14 57% 36% 7% 2.86 21% 3
Segunda División 4 50% 25% 25% 2 25% 1
Championship 5 40% 40% 20% 2 40% 0
1. Division 4 50% 25% 25% 4.75 100% 1
Úrvalsdeild 26 35% 31% 35% 4.04 73% 11
Úrvalsdeild 26 19% 27% 54% 3.31 58% 2
Allsvenskan 27 33% 26% 41% 3.07 0% 0
Allsvenskan 1 0% 0% 100% 1 0% 0
Allsvenskan 4 25% 25% 50% 1.75 25% 1
Allsvenskan 1 0% 100% 0% 0 0% 0
Allsvenskan 1 0% 0% 100% 2 0% 0
Veikkausliiga 27 41% 19% 41% 3.11 59% 0
J2 League 32 25% 16% 59% 2.5 53% 1
Super Liga 14 43% 29% 29% 1.71 29% 1
2. Lig 8 12% 25% 62% 3 75% 4
Persha Liga 13 38% 15% 46% 2.46 8% 0
Championship 2 0% 0% 100% 3.5 100% 0
Serie A 10 80% 10% 10% 3.9 20% 1
Veikkausliiga 8 38% 50% 12% 2.62 50% 2
Serie A 33 24% 33% 42% 2.33 39% 1
League One 4 75% 0% 25% 4.25 100% 4
Championship 9 33% 22% 44% 3.56 44% 3
Liga Leumit 12 25% 17% 58% 3.58 67% 5
2. Lig 9 33% 22% 44% 4 78% 5
Süper Lig 10 40% 20% 40% 3.3 60% 4
1. Lig 13 8% 15% 77% 3.31 0% 0
HNL 12 33% 33% 33% 3.25 67% 1
J2 League 1 100% 0% 0% 4 100% 2
Ekstraklasa 8 50% 12% 38% 2.88 75% 4
1. Liga 25 52% 20% 28% 3.52 68% 6
First League 1 100% 0% 0% 1 0% 0
J2 League 16 19% 6% 75% 3.06 62% 4
First League 14 21% 43% 36% 2.71 57% 1
1. Liga 25 16% 28% 56% 3.08 56% 2
1 Lyga 28 29% 21% 50% 2.46 54% 4
Eerste Divisie 1 0% 0% 100% 3 100% 2
Eerste Divisie 6 83% 17% 0% 4.5 100% 3
Eerste Divisie 1 0% 0% 100% 6 100% 1
Eerste Divisie 2 0% 0% 100% 4.5 100% 2
J2 League 28 39% 18% 43% 2.39 50% 1
Serie B 3 33% 33% 33% 4.33 100% 1
Serie A 35 51% 29% 20% 2.06 37% 5
Serie A 10 50% 20% 30% 2.3 40% 4
Challenger Pro League 8 38% 25% 38% 2.62 50% 1
Úrvalsdeild 27 30% 19% 52% 3.81 74% 16
Challenger Pro League 8 38% 25% 38% 3 50% 0
Liga Leumit 12 33% 8% 58% 2.5 50% 3
2. Lig 9 44% 22% 33% 2.78 67% 4
First League 16 19% 31% 50% 3 6% 1
2. Lig 8 38% 25% 38% 3.12 62% 5
2. Bundesliga 5 20% 40% 40% 3.8 100% 3
1. Division 8 12% 38% 50% 2.62 62% 1
Premier League 11 45% 36% 18% 2.73 36% 4
Czech Liga 5 60% 20% 20% 2.4 40% 0
J1 League 13 54% 15% 31% 3.92 69% 6
J1 League 13 69% 8% 23% 3.69 69% 4
Süper Lig 10 40% 50% 10% 2.6 50% 2
2. Lig 9 22% 11% 67% 3.67 78% 4
J2 League 30 63% 17% 20% 3.1 53% 3
1 Lyga 28 32% 7% 61% 2.64 50% 0
J1 League 13 46% 31% 23% 3.77 77% 9
Süper Lig 1 0% 0% 100% 3 100% 7
NB I 4 25% 25% 50% 2.25 25% 0
1. Lig 13 38% 38% 23% 3.31 54% 3
League One 3 0% 0% 100% 3.33 100% 3
Eliteserien 1 0% 0% 100% 6 100% 1
Super League 1 9 33% 22% 44% 2.89 33% 2
Liga Leumit 12 50% 8% 42% 4.5 83% 8
NB I 12 17% 50% 33% 2.17 25% 0
2. Lig 8 12% 25% 62% 2.5 62% 4
Süper Lig 10 50% 10% 40% 2 40% 2
Liga MX 15 53% 0% 47% 2.6 53% 1
1. Division 5 60% 0% 40% 4 100% 2
Premier League 4 100% 0% 0% 3.25 75% 3
Super Liga 6 33% 33% 33% 3.67 67% 2
Süper Lig 10 20% 20% 60% 1.9 30% 1
1. SNL 14 57% 29% 14% 2.64 43% 4
Ekstraklasa 13 38% 23% 38% 2.54 31% 0
Challenger Pro League 10 10% 10% 80% 2.6 60% 0
Úrvalsdeild 26 62% 19% 19% 5.58 88% 8
1. Division 8 12% 25% 62% 3.12 75% 3
Challenger Pro League 9 22% 33% 44% 3.22 89% 8
Eliteserien 3 33% 0% 67% 3 100% 7
Premier League 13 23% 46% 31% 2.85 54% 2
Premier League 9 11% 33% 56% 2.44 44% 0
Premier League 11 9% 18% 73% 3.64 18% 0
Veikkausliiga 4 25% 0% 75% 1.75 25% 1
Jupiler Pro League 10 30% 30% 40% 3.1 50% 1
Jupiler Pro League 10 40% 20% 40% 5 30% 2
J1 League 13 23% 31% 46% 3.08 69% 3
Liga MX 27 41% 22% 37% 2.26 37% 1
Prikazano 501 do 600 od 1172

Često postavljana pitanja

Kako tumačiti statistike tima?

P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.

Šta znače statistike golova?

Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.

Kako videti detaljne statistike tima?

Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.

Koji podaci su najbolji za tipovanje?

Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.