Statistike Timova

Statistike Fudbalskih Timova

Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.

1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%

Detaljne Statistike Timova

Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.

Ukupno 1172
Min. utakmica:
Tim Utak. Pob.% Ner.% Por.% Avg.Gol 3+% 3+ Niz
Ligue 2 11 27% 27% 45% 2.82 27% 3
Premier League 6 83% 0% 17% 3.5 100% 1
2. Bundesliga 10 20% 20% 60% 3.2 50% 3
Premier League 4 0% 50% 50% 1.75 25% 1
League One 13 15% 46% 38% 2.08 46% 1
National League 6 0% 0% 100% 2.67 50% 0
Superliga 4 25% 50% 25% 3 25% 1
J2 League 17 47% 0% 53% 1.94 24% 0
Segunda División 5 40% 60% 0% 2.8 100% 0
2. Bundesliga 10 30% 10% 60% 3.4 50% 1
Bundesliga 6 83% 0% 17% 4.67 67% 3
1 Lyga 29 17% 10% 72% 3.24 72% 3
2. Lig 9 78% 11% 11% 3.78 78% 7
La Liga 3 33% 67% 0% 3.67 100% 3
Super League 2 6 17% 50% 33% 1.17 17% 1
Esiliiga A 31 42% 26% 32% 2.87 55% 0
Eerste Divisie 13 62% 8% 31% 3.85 23% 3
Serie B 10 20% 20% 60% 2.7 50% 2
3. Liga 10 20% 40% 40% 3.8 50% 5
First League 5 40% 60% 0% 1.8 100% 5
1. Division 2 0% 0% 100% 3 50% 1
Premier League 11 18% 27% 55% 2.27 55% 1
2. Lig 9 44% 11% 44% 3.78 78% 4
1. Lig 13 23% 46% 31% 2.54 38% 3
3. Liga 5 80% 0% 20% 4.6 80% 2
2. Lig 8 0% 12% 88% 3.75 62% 4
1. Lig 1 0% 100% 0% 0 0% 0
1. Division 13 15% 38% 46% 3.08 8% 0
La Liga 11 27% 18% 55% 2.45 55% 0
Ligue 2 9 22% 22% 56% 2.56 33% 1
Primeira Liga 10 0% 20% 80% 2.4 50% 4
Primeira Liga 10 20% 40% 40% 3.4 20% 1
Challenge League 4 25% 0% 75% 4 75% 2
Premier League 7 43% 29% 29% 2.57 29% 0
Eredivisie 5 100% 0% 0% 4.4 100% 5
League One 4 25% 25% 50% 2 25% 1
Süper Lig 10 10% 0% 90% 3.1 50% 1
1 Lyga 29 14% 21% 66% 3.55 66% 6
J1 League 13 38% 8% 54% 2.77 77% 7
First League 13 8% 23% 69% 2.23 46% 0
Primeira Liga 5 60% 40% 0% 1.4 100% 5
Segunda Liga 2 0% 50% 50% 2.5 50% 1
Liga I 4 25% 50% 25% 1.75 25% 1
Süper Lig 13 31% 31% 38% 2.46 31% 0
Challenge League 12 33% 25% 42% 3.33 92% 11
Segunda División 2 50% 50% 0% 1 100% 2
Bundesliga 8 25% 38% 38% 4.12 62% 5
Super League 12 33% 17% 50% 3.33 42% 3
Liga I 3 33% 33% 33% 3 67% 2
Bundesliga 5 40% 60% 0% 3 100% 6
Superliga 9 67% 33% 0% 3.67 78% 0
Serie A 26 15% 38% 46% 2.42 46% 3
Eerste Divisie 8 25% 38% 38% 2.75 50% 0
Liga MX 29 62% 14% 24% 3.45 66% 8
Superliga 13 46% 38% 15% 2.31 15% 1
Liga MX 18 50% 11% 39% 2.72 61% 0
Premier League 27 41% 26% 33% 2.48 41% 4
National League 16 44% 19% 38% 3 44% 3
3. Liga 6 50% 0% 50% 2.5 33% 2
Premier League 26 65% 27% 8% 2.73 46% 2
Liga MX 4 50% 50% 0% 3 100% 1
Premier League 13 46% 38% 15% 2.85 15% 0
2. Liga 11 45% 18% 36% 4.09 100% 11
Super League 6 50% 17% 33% 2.83 100% 9
Super League 5 60% 0% 40% 4.2 80% 4
Superliga 7 57% 14% 29% 3.43 0% 0
Premier League 27 37% 15% 48% 2.7 4% 0
Superliga 13 38% 38% 23% 2.85 46% 1
Premier League 13 23% 62% 15% 2 38% 0
Eerste Divisie 13 31% 8% 62% 3.15 77% 6
Primeira Liga 10 100% 0% 0% 2.9 60% 3
Segunda Liga 2 0% 50% 50% 5 100% 3
Premier League 13 38% 23% 38% 2.54 54% 1
3. Liga 12 50% 17% 33% 4.08 75% 5
2. Bundesliga 8 62% 0% 38% 3.38 75% 3
3. Liga 4 25% 25% 50% 4.25 75% 3
Super League 6 33% 33% 33% 4.5 67% 4
Premier League 29 62% 21% 17% 2.9 59% 1
Premier League 3 33% 33% 33% 5 100% 1
Super League 5 40% 20% 40% 4.8 40% 2
Bundesliga 10 20% 60% 20% 2.4 60% 5
Esiliiga A 32 25% 25% 50% 3.31 56% 6
Super League 2 0% 100% 0% 3 50% 0
J1 League 13 69% 23% 8% 3 54% 3
First League 16 31% 44% 25% 2.06 0% 0
Challenge League 12 25% 8% 67% 4.08 25% 3
3. Liga 12 67% 17% 17% 3.83 67% 8
Premier League 27 41% 26% 33% 2.07 0% 0
Eredivisie 13 46% 8% 46% 4 38% 5
Challenge League 12 17% 42% 42% 3.75 67% 4
Super League 7 29% 43% 29% 4.14 100% 5
Super League 6 33% 0% 67% 5.17 100% 6
Esiliiga A 33 52% 9% 39% 3.7 73% 0
Liga I 2 0% 0% 100% 5 100% 1
Segunda Liga 9 0% 22% 78% 1.44 11% 1
Segunda Liga 5 20% 60% 20% 2.2 80% 4
Süper Lig 10 50% 10% 40% 3.4 40% 4
NB I 12 83% 17% 0% 2.92 67% 3
2. Lig 8 12% 25% 62% 2.62 62% 3
Eredivisie 11 64% 36% 0% 4.09 64% 0
Prikazano 301 do 400 od 1172

Često postavljana pitanja

Kako tumačiti statistike tima?

P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.

Šta znače statistike golova?

Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.

Kako videti detaljne statistike tima?

Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.

Koji podaci su najbolji za tipovanje?

Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.