Statistike Timova

Statistike Fudbalskih Timova

Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.

1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%

Detaljne Statistike Timova

Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.

Ukupno 1172
Min. utakmica:
Tim Utak. Pob.% Ner.% Por.% Avg.Gol 3+% 3+ Niz
Veikkausliiga 29 17% 34% 48% 2.55 41% 0
Challenge League 6 50% 50% 0% 2.67 67% 4
Úrvalsdeild 26 31% 35% 35% 3.27 58% 7
Serie A 10 20% 20% 60% 3.8 90% 7
2. Liga 11 73% 9% 18% 3.27 64% 3
Super Liga 4 50% 0% 50% 3 50% 2
Czech Liga 13 46% 15% 38% 2.62 46% 3
Super Liga 5 40% 40% 20% 4.2 100% 1
First League 16 25% 6% 69% 2.19 6% 1
Super Liga 6 33% 17% 50% 3.5 83% 5
First League 2 0% 50% 50% 1.5 0% 0
Premijer Liga 2 0% 50% 50% 2.5 50% 1
First League 1 100% 0% 0% 5 100% 1
Serie A 31 68% 23% 10% 2.97 10% 2
League Two 5 60% 20% 20% 2.4 40% 0
Ligue 3 11 36% 36% 27% 2.73 9% 0
Premier League 15 27% 13% 60% 2.93 53% 1
Esiliiga A 32 41% 22% 38% 4.03 88% 16
2. Liga 11 36% 18% 45% 3.09 45% 3
Serie A 28 46% 29% 25% 2.79 57% 4
Serie C - Girone C 7 43% 14% 43% 3.14 57% 2
National League 14 36% 29% 36% 3.36 43% 6
Serie A 35 46% 37% 17% 2.11 37% 1
2. Bundesliga 6 83% 0% 17% 5.17 100% 0
Eredivisie 11 45% 36% 18% 3.27 45% 5
Úrvalsdeild 26 46% 31% 23% 4.35 81% 12
Challenger Pro League 6 67% 0% 33% 4.33 67% 2
Eliteserien 1 0% 0% 100% 4 100% 3
Serie B 6 50% 33% 17% 2.33 50% 3
Bundesliga 8 38% 12% 50% 4.25 88% 5
J2 League 25 40% 28% 32% 2.28 4% 1
Premier League 5 40% 40% 20% 2.6 60% 0
Allsvenskan 2 50% 0% 50% 3.5 50% 1
Süper Lig 10 80% 10% 10% 3.5 30% 2
Premier Division 35 29% 34% 37% 2.8 49% 0
J1 League 13 15% 46% 38% 2.69 46% 1
Premier League 2 0% 50% 50% 2.5 0% 0
Liga MX 30 47% 30% 23% 2.27 40% 5
Liga MX 29 28% 21% 52% 2.52 45% 3
National League 6 17% 50% 33% 4 100% 1
Süper Lig 2 100% 0% 0% 3 100% 2
Süper Lig 1 0% 0% 100% 3 100% 1
Jupiler Pro League 10 50% 0% 50% 3.8 90% 6
Serie A 10 40% 10% 50% 2.4 40% 1
Jupiler Pro League 9 33% 56% 11% 1.22 44% 4
La Liga 11 27% 27% 45% 2.18 18% 0
Primeira Liga 2 0% 100% 0% 3 100% 1
League Two 14 36% 36% 29% 2.79 14% 2
La Liga 6 17% 50% 33% 3.67 67% 3
Ekstraklasa 7 43% 29% 29% 2.86 43% 2
Veikkausliiga 31 35% 32% 32% 3 45% 2
Eredivisie 11 27% 45% 27% 4.55 82% 4
Ligue 3 11 36% 36% 27% 2 18% 2
Serie B 35 43% 20% 37% 2.23 37% 1
Liga MX 30 27% 30% 43% 2.23 40% 0
I Liga 5 20% 0% 80% 3.4 60% 1
Ekstraklasa 13 62% 31% 8% 2.46 15% 2
Süper Lig 10 40% 30% 30% 3.8 30% 2
Segunda División 4 75% 0% 25% 2 25% 1
Super League 5 40% 0% 60% 4.2 100% 5
Bundesliga 11 18% 36% 45% 3.18 36% 2
Serie A 31 19% 32% 48% 2.32 42% 1
Ligue 2 7 14% 57% 29% 2.14 29% 1
League Two 14 36% 36% 29% 3 21% 1
Eredivisie 6 33% 17% 50% 2.67 100% 8
Liga MX 15 53% 33% 13% 2.6 33% 1
Challenge League 6 0% 0% 100% 2.17 50% 2
Serie C - Girone B 7 29% 43% 29% 2.43 29% 0
Primeira Liga 5 80% 20% 0% 2.8 40% 0
Ligue 2 5 20% 20% 60% 3.2 60% 3
NB I 2 0% 50% 50% 2.5 50% 0
Championship 7 14% 29% 57% 2.57 100% 4
2. Lig 8 38% 25% 38% 3.62 75% 3
Allsvenskan 3 33% 67% 0% 4.33 67% 2
Eliteserien 25 28% 24% 48% 3.52 76% 7
Bundesliga 5 40% 0% 60% 2.8 60% 2
League One 13 77% 23% 0% 2.54 54% 0
Allsvenskan 2 0% 50% 50% 3 50% 1
Super League 29 38% 21% 41% 3.62 69% 11
2. Bundesliga 4 100% 0% 0% 4 100% 1
3. Liga 12 33% 33% 33% 3.42 50% 1
Liga Leumit 12 0% 17% 83% 2.67 58% 2
Liga Leumit 1 100% 0% 0% 5 100% 1
Liga Leumit 12 42% 0% 58% 3.67 58% 2
Liga Leumit 12 67% 17% 17% 4.08 92% 11
Liga Leumit 12 58% 8% 33% 3.42 67% 1
Liga Leumit 1 0% 0% 100% 2 0% 0
League Two 16 62% 12% 25% 3.56 25% 3
National League 5 80% 0% 20% 3.6 100% 6
1. Lig 9 11% 11% 78% 2.33 44% 4
3. Liga 6 17% 33% 50% 3.17 100% 0
Premier League 15 33% 7% 60% 2.13 40% 1
1. Division 13 15% 38% 46% 3.38 0% 0
Eredivisie 4 75% 25% 0% 6.75 100% 1
1 Lyga 28 29% 11% 61% 3.5 68% 1
2. Lig 9 44% 33% 22% 3.56 89% 8
Eerste Divisie 5 20% 20% 60% 2.4 40% 0
Super League 29 28% 34% 38% 2.76 55% 2
Eredivisie 2 50% 0% 50% 4 100% 0
2. Bundesliga 7 57% 43% 0% 6 100% 1
Prikazano 401 do 500 od 1172

Često postavljana pitanja

Kako tumačiti statistike tima?

P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.

Šta znače statistike golova?

Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.

Kako videti detaljne statistike tima?

Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.

Koji podaci su najbolji za tipovanje?

Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.