Statistike Timova

Statistike Fudbalskih Timova

Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.

1172
Timova
13235
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%

Detaljne Statistike Timova

Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.

Ukupno 1172
Min. utakmica:
Tim Utak. Pob.% Ner.% Por.% Avg.Gol 3+% 3+ Niz
Ligue 3 5 60% 20% 20% 4.6 80% 1
Premier League 16 56% 12% 31% 3.94 75% 1
Serie A 10 40% 10% 50% 2.4 40% 3
League Two 14 36% 43% 21% 3 64% 3
Eerste Divisie 11 36% 27% 36% 4.09 36% 3
League One 14 21% 43% 36% 3.21 29% 4
Premier League 16 44% 25% 31% 3.25 62% 4
National League 16 44% 31% 25% 3.44 6% 0
Serie B 2 50% 0% 50% 1.5 100% 4
Primeira Liga 3 33% 0% 67% 4 67% 1
Segunda División 6 33% 33% 33% 3 67% 1
Serie B 10 10% 30% 60% 3.3 20% 2
Serie A 35 31% 26% 43% 2.34 40% 1
Premijer Liga 12 17% 33% 50% 2.67 58% 2
1. SNL 4 25% 25% 50% 3.5 75% 3
La Liga 11 18% 55% 27% 1.82 36% 1
Jupiler Pro League 10 10% 30% 60% 3.5 70% 5
J1 League 13 23% 38% 38% 2.77 46% 3
Serie B 3 67% 33% 0% 2 67% 2
Liga I 14 36% 21% 43% 2.93 64% 3
Serie B 1 0% 100% 0% 2 0% 0
Jupiler Pro League 10 80% 0% 20% 3.3 50% 5
Championship 14 21% 36% 43% 2.36 7% 1
Segunda Liga 9 22% 22% 56% 3 67% 2
Premier League 9 56% 11% 33% 3.78 56% 3
League Two 2 50% 0% 50% 2.5 50% 1
First League 16 31% 19% 50% 2.94 56% 2
Super League 29 52% 24% 24% 2.97 52% 1
Persha Liga 1 0% 0% 100% 5 100% 2
First League 7 43% 43% 14% 2 29% 1
League Two 14 36% 29% 36% 3.21 7% 0
Liga MX 29 28% 41% 31% 2.24 31% 0
Persha Liga 5 60% 0% 40% 2.4 60% 2
I Liga 13 23% 38% 38% 2.15 54% 7
Ligue 2 6 33% 33% 33% 2.67 50% 0
Liga MX 15 53% 33% 13% 3.8 0% 0
Challenger Pro League 3 33% 67% 0% 3 100% 2
Jupiler Pro League 10 90% 0% 10% 3.4 40% 4
Liga MX 2 100% 0% 0% 1.5 100% 4
Liga MX 16 31% 44% 25% 2.94 6% 1
Super League 3 0% 0% 100% 3.67 100% 3
League Two 13 15% 46% 38% 2.38 31% 0
Premier League 16 62% 12% 25% 2.88 50% 1
Serie A 10 70% 20% 10% 2.6 40% 4
Ligue 3 11 36% 45% 18% 2.27 36% 3
J2 League 32 50% 9% 41% 2.62 53% 1
Segunda División 5 20% 60% 20% 2.6 60% 3
Serie A 31 26% 32% 42% 2.29 45% 0
Serie B 32 28% 28% 44% 2.75 50% 0
Premier Division 1 0% 0% 100% 7 100% 1
2. Lig 9 56% 22% 22% 2.89 44% 0
Serie C - Girone C 6 33% 17% 50% 2.17 33% 0
League One 12 17% 25% 58% 2.33 33% 3
Championship 3 67% 33% 0% 2 33% 0
Ekstraklasa 5 60% 0% 40% 3 100% 6
League Two 12 17% 25% 58% 2.83 8% 1
Serie B 35 46% 20% 34% 2.97 66% 4
Serie A 4 50% 50% 0% 1.75 25% 0
League Two 14 36% 50% 14% 2.43 21% 1
Serie B 34 53% 21% 26% 1.91 24% 1
Liga MX 15 60% 13% 27% 3.87 80% 7
Serie A 32 56% 19% 25% 3.06 66% 1
Premier League 5 40% 0% 60% 3.2 100% 0
Super Liga 17 6% 12% 82% 4.06 88% 12
Liga I 14 7% 14% 79% 2.64 43% 1
First League 13 69% 8% 23% 3.46 77% 5
Premier League 7 14% 29% 57% 3.14 100% 0
First League 13 69% 31% 0% 2.92 54% 1
Serie B 35 31% 37% 31% 1.8 26% 1
Super Liga 14 36% 29% 36% 2.79 57% 2
Segunda División 5 20% 60% 20% 2.2 20% 1
Super Liga 17 41% 18% 41% 2.65 59% 3
Super League 29 52% 14% 34% 3.07 59% 2
Eerste Divisie 6 33% 0% 67% 6 100% 6
NB I 3 33% 33% 33% 2.33 100% 4
First League 13 38% 23% 38% 1.77 0% 0
Allsvenskan 26 19% 15% 65% 2.54 4% 0
Eerste Divisie 4 75% 25% 0% 2.25 50% 0
Jupiler Pro League 2 0% 0% 100% 4 100% 2
Segunda División 11 27% 45% 27% 2.64 18% 1
Championship 15 13% 27% 60% 2.93 20% 1
Premier Division 36 31% 42% 28% 2.69 0% 0
Ligue 3 7 57% 43% 0% 4 100% 3
Premier League 1 100% 0% 0% 3 100% 1
Liga I 15 67% 20% 13% 2.87 27% 4
Premier League 5 40% 20% 40% 3 100% 1
Premier League 27 67% 15% 19% 2.7 4% 0
Superliga 1 100% 0% 0% 3 100% 1
HNL 4 50% 25% 25% 2.25 25% 1
NB I 4 75% 25% 0% 3.75 50% 2
Allsvenskan 27 59% 15% 26% 2.96 56% 3
First League 4 0% 50% 50% 5.25 75% 3
League One 7 43% 29% 29% 2.86 43% 0
Eerste Divisie 7 43% 14% 43% 3.86 71% 0
Premier Division 36 28% 28% 44% 2.81 53% 4
Czech Liga 5 60% 40% 0% 4.2 80% 4
Super Liga 4 50% 25% 25% 4 75% 3
Serie A 36 31% 33% 36% 3.17 64% 6
Championship 5 0% 40% 60% 3.8 100% 1
Championship 4 50% 0% 50% 3 25% 1
Prikazano 201 do 300 od 1172

Često postavljana pitanja

Kako tumačiti statistike tima?

P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.

Šta znače statistike golova?

Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.

Kako videti detaljne statistike tima?

Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.

Koji podaci su najbolji za tipovanje?

Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.