Statistike Timova
Statistike Fudbalskih Timova
Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.
1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%
Detaljne Statistike Timova
Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.
Ukupno 1172Min. utakmica:
| Tim | Utak. | Pob.% | Ner.% | Por.% | Avg.Gol | 3+% | 3+ Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC HeidenheimBundesliga | 10 | 40% | 30% | 30% | 3.5 | 60% | 3 |
| 1. FC Kaiserslautern2. Bundesliga | 10 | 50% | 30% | 20% | 1.6 | 40% | 1 |
| 1. FC Magdeburg2. Bundesliga | 10 | 50% | 20% | 30% | 3.4 | 60% | 3 |
| 1. FC Nürnberg2. Bundesliga | 10 | 60% | 30% | 10% | 3.7 | 70% | 1 |
| 1.FC KölnBundesliga | 4 | 50% | 50% | 0% | 4.75 | 100% | 4 |
| 12 Bingölspor2. Lig | 9 | 33% | 44% | 22% | 2.11 | 44% | 0 |
| 1899 HoffenheimBundesliga | 8 | 38% | 0% | 62% | 3.75 | 25% | 2 |
| 24 Erzincanspor2. Lig | 8 | 50% | 38% | 12% | 3.12 | 62% | 2 |
| 68 Aksaray Belediyespor2. Lig | 9 | 22% | 33% | 44% | 3.22 | 56% | 2 |
| 76 Iğdır Belediyespor1. Lig | 13 | 62% | 23% | 15% | 2.15 | 38% | 1 |
| Aalborg1. Division | 3 | 33% | 33% | 33% | 3.67 | 100% | 3 |
| AalesundLiga MX | 24 | 21% | 38% | 42% | 3.96 | 71% | 7 |
| AarhusSuperliga | 5 | 60% | 20% | 20% | 2.8 | 40% | 2 |
| Aarhus Fremad1. Division | 13 | 31% | 46% | 23% | 1.77 | 8% | 0 |
| AC Horsens1. Division | 13 | 31% | 31% | 38% | 3.38 | 15% | 1 |
| AC MilanSerie A | 4 | 25% | 0% | 75% | 2.75 | 75% | 3 |
| AC OuluVeikkausliiga | 31 | 45% | 16% | 39% | 2.42 | 39% | 2 |
| Academico ViseuSegunda Liga | 10 | 60% | 20% | 20% | 2.7 | 10% | 1 |
| Accrington STLeague Two | 5 | 60% | 40% | 0% | 1 | 20% | 1 |
| AD Ceuta FCSegunda División | 12 | 8% | 17% | 75% | 3.08 | 25% | 3 |
| Adana 1954 FK2. Lig | 9 | 56% | 33% | 11% | 3.33 | 44% | 0 |
| Adana Demirspor1. Lig | 9 | 22% | 11% | 67% | 2.89 | 44% | 1 |
| Admira Wacker2. Liga | 5 | 20% | 0% | 80% | 6.2 | 80% | 0 |
| ADO Den HaagEerste Divisie | 11 | 9% | 27% | 64% | 3.36 | 27% | 3 |
| AEK Athens FCSuper League 1 | 8 | 62% | 25% | 12% | 3.25 | 62% | 4 |
| AEK Larnaca1. Division | 7 | 43% | 14% | 43% | 2.29 | 57% | 2 |
| AEL1. Division | 8 | 62% | 0% | 38% | 3 | 12% | 1 |
| AF ElbasaniSuperliga | 2 | 0% | 100% | 0% | 1 | 0% | 0 |
| AFC WimbledonLeague One | 5 | 60% | 20% | 20% | 2.2 | 40% | 1 |
| Ahrobiznes VolochyskPersha Liga | 13 | 62% | 15% | 23% | 2.46 | 46% | 1 |
| AIK StockholmAllsvenskan | 26 | 38% | 31% | 31% | 3.42 | 4% | 1 |
| Airbus UKPremier League | 15 | 60% | 0% | 40% | 3.53 | 60% | 7 |
| Airdrie UnitedChampionship | 13 | 23% | 31% | 46% | 2.31 | 15% | 2 |
| AjaxEredivisie | 11 | 64% | 27% | 9% | 3.91 | 73% | 4 |
| AkhmatPremier League | 3 | 67% | 33% | 0% | 2.33 | 33% | 1 |
| Akritas1. Division | 1 | 100% | 0% | 0% | 5 | 100% | 1 |
| AkronPremier League | 13 | 15% | 46% | 38% | 3 | 23% | 3 |
| AlanyasporSüper Lig | 10 | 30% | 30% | 40% | 2.5 | 60% | 4 |
| AlavesLa Liga | 4 | 50% | 50% | 0% | 2 | 100% | 2 |
| AlbaceteSegunda División | 12 | 17% | 8% | 75% | 2.75 | 58% | 3 |
| Aldershot TownNational League | 8 | 75% | 12% | 12% | 2.25 | 38% | 3 |
| Alemannia Aachen3. Liga | 12 | 50% | 17% | 33% | 3.08 | 33% | 4 |
| Aliağa FAŞ2. Lig | 9 | 78% | 0% | 22% | 3.67 | 78% | 6 |
| Alloa AthleticLeague One | 13 | 23% | 23% | 54% | 2.23 | 46% | 3 |
| Almere City FCEerste Divisie | 6 | 33% | 17% | 50% | 3.33 | 100% | 6 |
| AlmeriaSegunda División | 4 | 50% | 0% | 50% | 2.25 | 100% | 3 |
| AltrinchamNational League | 16 | 56% | 6% | 38% | 3 | 75% | 3 |
| Aluminij1. SNL | 3 | 0% | 33% | 67% | 2.33 | 0% | 0 |
| AlvercaPrimeira Liga | 4 | 100% | 0% | 0% | 1.75 | 100% | 0 |
| Amed1. Lig | 10 | 70% | 20% | 10% | 3.6 | 80% | 4 |
| America MineiroSerie B | 36 | 19% | 14% | 67% | 2.25 | 47% | 1 |
| AmiensLigue 2 | 11 | 36% | 45% | 18% | 1.73 | 27% | 0 |
| Ammanford AFCPremier League | 15 | 13% | 20% | 67% | 3.47 | 60% | 1 |
| AnderlechtJupiler Pro League | 10 | 70% | 10% | 20% | 2.7 | 60% | 4 |
| AngersLigue 1 | 9 | 22% | 22% | 56% | 2.89 | 44% | 0 |
| Ankara Demirspor2. Lig | 9 | 56% | 22% | 22% | 4.22 | 67% | 4 |
| Ankaragucu2. Lig | 8 | 25% | 50% | 25% | 3 | 50% | 2 |
| Ankaraspor2. Lig | 9 | 33% | 0% | 67% | 3 | 67% | 4 |
| Annagh UnitedChampionship | 14 | 64% | 29% | 7% | 3.71 | 21% | 3 |
| AnnecyLigue 2 | 11 | 45% | 9% | 45% | 2.64 | 64% | 4 |
| Anorthosis1. Division | 2 | 0% | 50% | 50% | 4 | 100% | 2 |
| AntalyasporSüper Lig | 13 | 46% | 8% | 46% | 3 | 62% | 7 |
| AntwerpJupiler Pro League | 10 | 30% | 10% | 60% | 3.8 | 80% | 4 |
| Apoel Nicosia1. Division | 8 | 50% | 25% | 25% | 3.5 | 88% | 4 |
| Apollon Limassol1. Division | 8 | 50% | 50% | 0% | 3.88 | 88% | 6 |
| Apollon PontouSuper League 2 | 7 | 29% | 14% | 57% | 1.71 | 14% | 0 |
| Aragvi DushetiErovnuli Liga 2 | 1 | 100% | 0% | 0% | 7 | 100% | 0 |
| ArbroathChampionship | 13 | 23% | 15% | 62% | 2.23 | 23% | 3 |
| Arda KardzhaliFirst League | 13 | 46% | 23% | 31% | 2.85 | 46% | 3 |
| ArdsChampionship | 14 | 29% | 36% | 36% | 2.36 | 0% | 0 |
| AresimiFirst League | 12 | 17% | 33% | 50% | 3.25 | 50% | 3 |
| Arges PitestiLiga I | 14 | 21% | 21% | 57% | 1.71 | 21% | 1 |
| Aris1. Division | 8 | 50% | 38% | 12% | 2.75 | 62% | 3 |
| Aris ThessalonikisSuper League 1 | 9 | 56% | 11% | 33% | 3.33 | 78% | 4 |
| Arka GdyniaEkstraklasa | 13 | 31% | 23% | 46% | 2.46 | 54% | 2 |
| Armagh CityChampionship | 1 | 0% | 0% | 100% | 1 | 100% | 0 |
| Arminia Bielefeld2. Bundesliga | 6 | 67% | 33% | 0% | 5.5 | 100% | 5 |
| Arnavutköy Belediyespor2. Lig | 9 | 0% | 0% | 100% | 2.78 | 44% | 0 |
| AroucaPrimeira Liga | 4 | 25% | 25% | 50% | 2 | 50% | 0 |
| ArsenalPremier League | 3 | 33% | 33% | 33% | 3.67 | 100% | 3 |
| ArsenalPremier League | 26 | 19% | 35% | 46% | 2.58 | 42% | 0 |
| Arsenal TivatFirst League | 13 | 8% | 46% | 46% | 2.23 | 46% | 4 |
| Arsenal TulaFirst League | 5 | 0% | 60% | 40% | 3.4 | 100% | 6 |
| Artis1. Division | 13 | 15% | 31% | 54% | 2.92 | 38% | 3 |
| Arzignano ValchiampoSerie C - Girone A | 7 | 57% | 29% | 14% | 2.57 | 57% | 0 |
| AS EupenChallenger Pro League | 8 | 62% | 0% | 38% | 3 | 75% | 4 |
| AS RomaSerie A | 4 | 25% | 25% | 50% | 4.5 | 75% | 3 |
| AS TrencinSuper Liga | 8 | 38% | 12% | 50% | 3.12 | 100% | 1 |
| AshdodLiga Leumit | 12 | 83% | 8% | 8% | 2.92 | 58% | 1 |
| Asteras TripolisSuper League 1 | 9 | 11% | 33% | 56% | 2.78 | 56% | 4 |
| Asteras Tripolis IISuper League 2 | 7 | 29% | 57% | 14% | 2.14 | 14% | 1 |
| Aston VillaPremier League | 4 | 75% | 0% | 25% | 4.5 | 100% | 7 |
| AtalantaSerie A | 5 | 40% | 40% | 20% | 1.8 | 100% | 6 |
| Athletic ClubLa Liga | 10 | 40% | 30% | 30% | 2.4 | 50% | 3 |
| Athletic ClubSerie B | 34 | 32% | 38% | 29% | 2.35 | 44% | 3 |
| AtlasLiga MX | 3 | 0% | 33% | 67% | 2.67 | 33% | 1 |
| Atletico GoianienseSerie B | 36 | 39% | 36% | 25% | 2.08 | 36% | 0 |
| Atletico MadridLa Liga | 4 | 25% | 25% | 50% | 2.25 | 25% | 0 |
| Atletico ParanaenseSerie B | 2 | 0% | 0% | 100% | 2 | 100% | 1 |
| Atletico San LuisLiga MX | 15 | 33% | 27% | 40% | 2.8 | 13% | 2 |
Prikazano 1 do 100 od 1172
Često postavljana pitanja
Kako tumačiti statistike tima?
P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.
Šta znače statistike golova?
Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.
Kako videti detaljne statistike tima?
Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.
Koji podaci su najbolji za tipovanje?
Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.