Statistike Timova

Statistike Fudbalskih Timova

Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.

1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%

Detaljne Statistike Timova

Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.

Ukupno 1172
Min. utakmica:
Tim Utak. Pob.% Ner.% Por.% Avg.Gol 3+% 3+ Niz
Serie A 31 39% 26% 35% 2.45 45% 0
1 Lyga 28 32% 29% 39% 2.89 50% 1
Super League 1 8 12% 25% 62% 2.62 0% 0
Challenge League 6 17% 50% 33% 3 67% 3
Ligue 3 1 0% 0% 100% 5 100% 3
2. Liga 3 33% 0% 67% 2 33% 1
2. Liga 11 18% 18% 64% 3.82 0% 0
2. Liga 11 55% 9% 36% 3.09 64% 1
Bundesliga 11 18% 9% 73% 2.91 27% 0
2. Liga 4 50% 25% 25% 3.75 50% 2
Ligue 1 6 50% 33% 17% 3.67 50% 1
Serie B 35 26% 20% 54% 2.23 43% 0
Serie B 4 50% 25% 25% 5 100% 0
J1 League 13 15% 8% 77% 2.85 69% 5
Primeira Liga 9 33% 33% 33% 2.33 33% 0
Championship 3 100% 0% 0% 3 100% 3
Eredivisie 4 50% 0% 50% 2.75 100% 0
Serie C - Girone C 6 50% 0% 50% 3.17 83% 4
1. Division 3 0% 67% 33% 5.67 67% 0
1 Lyga 28 75% 18% 7% 2.29 39% 1
Serie A 32 41% 31% 28% 2.84 56% 3
Premier League 1 0% 0% 100% 4 100% 1
Championship 3 0% 67% 33% 1 33% 1
Premier League 13 31% 38% 31% 2.38 8% 1
1. Lig 13 23% 38% 38% 2.31 38% 3
Czech Liga 12 25% 17% 58% 2.42 25% 1
Serie A 27 30% 26% 44% 2.7 52% 3
La Liga 4 75% 0% 25% 5 100% 4
Serie B 6 33% 50% 17% 1.67 17% 0
Serie C - Girone C 6 17% 33% 50% 1.67 17% 0
League Two 7 29% 57% 14% 2.57 57% 1
League One 12 17% 25% 58% 2.83 67% 5
League Two 15 47% 27% 27% 3 7% 0
Premier League 6 83% 0% 17% 3.33 100% 7
First League 12 25% 8% 67% 3.75 92% 10
Ligue 2 1 0% 0% 100% 8 100% 1
Premier League 27 15% 33% 52% 1.96 37% 0
Liga MX 28 18% 21% 61% 3.71 68% 5
2. Lig 1 0% 100% 0% 2 0% 0
Bundesliga 8 50% 12% 38% 4.25 88% 7
Bundesliga 4 50% 50% 0% 4.25 100% 7
1. Lig 13 31% 46% 23% 2.15 38% 2
1 Lyga 28 64% 14% 21% 2.75 54% 1
Challenger Pro League 9 89% 0% 11% 3.33 67% 6
Super League 29 48% 34% 17% 3.21 62% 2
2. Lig 9 67% 33% 0% 2.78 44% 3
Challenge League 1 100% 0% 0% 2 0% 0
Primeira Liga 10 80% 10% 10% 3.5 80% 6
Segunda Liga 9 56% 22% 22% 1.89 33% 1
First League 3 0% 33% 67% 2.33 67% 1
Süper Lig 5 20% 40% 40% 2.4 100% 1
1 Lyga 29 48% 17% 34% 2.93 62% 3
Championship 5 80% 20% 0% 3 80% 3
Allsvenskan 26 50% 35% 15% 2.85 50% 0
Championship 4 25% 50% 25% 1.75 100% 3
League One 4 25% 0% 75% 2.5 100% 1
J2 League 32 47% 16% 38% 2.25 41% 2
Liga Leumit 12 67% 25% 8% 3.25 67% 3
Eliteserien 2 100% 0% 0% 4.5 100% 1
Premier Division 6 33% 17% 50% 2.83 0% 0
Czech Liga 13 38% 38% 23% 2.23 15% 0
First League 1 100% 0% 0% 1 100% 0
Serie A 10 40% 20% 40% 2.7 50% 3
League One 14 36% 14% 50% 3.21 21% 0
1. Lig 12 8% 8% 83% 2.58 50% 2
Premijer Liga 4 25% 50% 25% 2.25 100% 3
National League 5 100% 0% 0% 4.4 100% 9
Bundesliga 4 75% 0% 25% 3 75% 3
Bundesliga 6 83% 17% 0% 4.33 83% 1
National League 5 40% 20% 40% 1.4 20% 0
Serie A 32 34% 28% 38% 2.75 59% 2
Serie B 37 38% 24% 38% 2.27 41% 1
First League 13 54% 8% 38% 3.23 54% 4
First League 13 15% 31% 54% 2.46 23% 3
Ligue 2 8 25% 25% 50% 2.38 12% 0
Ligue 3 2 0% 50% 50% 1.5 50% 0
Premier League 9 33% 33% 33% 3 56% 5
National League 2 50% 0% 50% 1 0% 0
League One 5 60% 20% 20% 4 40% 1
National League 6 17% 17% 67% 4 100% 6
Eliteserien 25 40% 8% 52% 3.48 80% 3
1. SNL 14 36% 36% 29% 2.14 21% 2
First League 12 33% 8% 58% 3.17 67% 6
Úrvalsdeild 26 35% 23% 42% 4.12 73% 7
Premier League 2 100% 0% 0% 6.5 100% 0
Premier League 9 67% 11% 22% 3.44 22% 2
Championship 14 36% 21% 43% 2.5 50% 2
League Two 5 40% 40% 20% 3 100% 1
Premier League 15 27% 20% 53% 2.73 7% 1
League Two 5 20% 40% 40% 3.8 60% 1
Superliga 5 40% 40% 20% 4.8 80% 1
Super League 12 58% 33% 8% 5.08 25% 3
First League 14 50% 29% 21% 2.21 36% 2
Persha Liga 9 44% 44% 11% 2.67 56% 2
Liga MX 29 34% 14% 52% 3.52 72% 6
Segunda División 3 33% 33% 33% 1.33 100% 3
Premier League 6 0% 33% 67% 3.17 100% 0
2. Lig 13 77% 8% 15% 3.08 0% 0
League One 5 20% 40% 40% 1.4 20% 0
Segunda División 12 17% 33% 50% 2.58 33% 3
Prikazano 101 do 200 od 1172

Često postavljana pitanja

Kako tumačiti statistike tima?

P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.

Šta znače statistike golova?

Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.

Kako videti detaljne statistike tima?

Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.

Koji podaci su najbolji za tipovanje?

Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.