Statistike Timova
Statistike Fudbalskih Timova
Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.
1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%
Detaljne Statistike Timova
Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.
Ukupno 1172Min. utakmica:
| Tim | Utak. | Pob.% | Ner.% | Por.% | Avg.Gol | 3+% | 3+ Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sanfrecce HiroshimaJ1 League | 13 | 69% | 15% | 15% | 3.23 | 69% | 6 |
| Şanlıurfaspor2. Lig | 9 | 56% | 33% | 11% | 3.44 | 56% | 2 |
| Santa ClaraPrimeira Liga | 10 | 60% | 30% | 10% | 2.1 | 40% | 1 |
| Santa LucíaChallenge League | 6 | 0% | 83% | 17% | 1.33 | 0% | 0 |
| SantosSerie A | 31 | 32% | 35% | 32% | 2.94 | 65% | 6 |
| Santos LagunaLiga MX | 15 | 47% | 7% | 47% | 2.73 | 53% | 3 |
| Sao PauloSerie A | 31 | 32% | 26% | 42% | 2.32 | 39% | 1 |
| Sarıyer1. Lig | 13 | 31% | 31% | 38% | 2.46 | 38% | 0 |
| Sarpsborg 08 FFEliteserien | 25 | 32% | 28% | 40% | 2.84 | 60% | 7 |
| SassuoloSerie A | 4 | 25% | 25% | 50% | 3.75 | 100% | 2 |
| SavoiaSerie C - Girone C | 6 | 17% | 50% | 33% | 2.83 | 50% | 0 |
| SC BragaPrimeira Liga | 4 | 75% | 25% | 0% | 2.5 | 100% | 3 |
| SC FreiburgBundesliga | 4 | 100% | 0% | 0% | 3.5 | 100% | 2 |
| SC Paderborn 072. Bundesliga | 8 | 25% | 38% | 38% | 1.88 | 12% | 0 |
| Schwarz-Weiß Bregenz2. Liga | 5 | 80% | 20% | 0% | 3.2 | 60% | 0 |
| SCR AltachBundesliga | 5 | 60% | 0% | 40% | 3.4 | 100% | 1 |
| ScunthorpeNational League | 15 | 20% | 7% | 73% | 3.27 | 13% | 1 |
| Sebat Gençlikspor2. Lig | 9 | 22% | 33% | 44% | 3.22 | 67% | 1 |
| Septemvri SofiaFirst League | 13 | 15% | 15% | 69% | 2.77 | 62% | 4 |
| Seraing UnitedChallenger Pro League | 6 | 33% | 17% | 50% | 2.83 | 83% | 2 |
| Serik Belediyespor1. Lig | 9 | 22% | 22% | 56% | 2.67 | 44% | 3 |
| Servette FCSuper League | 6 | 33% | 17% | 50% | 2.33 | 100% | 5 |
| SevillaLa Liga | 11 | 45% | 18% | 36% | 3.27 | 36% | 3 |
| Shakhtar DonetskPremier League | 5 | 60% | 40% | 0% | 2.8 | 100% | 2 |
| Shakhter SoligorskLiga MX | 29 | 48% | 21% | 31% | 3.72 | 72% | 2 |
| Shamrock RoversPremier Division | 2 | 50% | 0% | 50% | 5 | 0% | 0 |
| Shandong LunengSuper League | 29 | 52% | 17% | 31% | 3.59 | 69% | 2 |
| Shanghai ShenhuaSuper League | 1 | 0% | 100% | 0% | 0 | 100% | 8 |
| SHANGHAI SIPGSuper League | 29 | 45% | 28% | 28% | 2.97 | 62% | 3 |
| Sheffield UtdChampionship | 6 | 67% | 33% | 0% | 2.17 | 50% | 1 |
| Sheffield WednesdayChampionship | 13 | 38% | 38% | 23% | 2.77 | 23% | 3 |
| ShelbournePremier Division | 4 | 25% | 25% | 50% | 4.5 | 0% | 0 |
| Shenyang UrbanLiga MX | 29 | 28% | 17% | 55% | 3.21 | 66% | 2 |
| Sheriff TiraspolSuper Liga | 2 | 0% | 0% | 100% | 5 | 100% | 2 |
| Shimizu S-pulseJ1 League | 13 | 31% | 15% | 54% | 2.46 | 46% | 3 |
| Shinnik YaroslavlFirst League | 1 | 0% | 100% | 0% | 2 | 100% | 1 |
| ShkendijaFirst League | 12 | 67% | 25% | 8% | 3.08 | 33% | 3 |
| Shkëndija HaraçinëJ2 League | 2 | 50% | 0% | 50% | 1 | 0% | 0 |
| ShrewsburyLeague Two | 14 | 36% | 21% | 43% | 2.79 | 21% | 1 |
| ShturmiLiga MX | 30 | 40% | 33% | 27% | 2.07 | 27% | 2 |
| Sichuan JiuniuSuper League | 29 | 31% | 17% | 52% | 3.1 | 55% | 3 |
| Sigma OlomoucCzech Liga | 7 | 86% | 14% | 0% | 2.71 | 57% | 2 |
| SileksFirst League | 2 | 50% | 0% | 50% | 1 | 0% | 0 |
| SilkeborgSuperliga | 4 | 50% | 0% | 50% | 4 | 100% | 5 |
| SioniErovnuli Liga 2 | 30 | 30% | 33% | 37% | 2.4 | 47% | 0 |
| SirensChallenge League | 6 | 17% | 17% | 67% | 3.17 | 67% | 4 |
| SirețiLiga MX | 17 | 12% | 41% | 47% | 2.29 | 53% | 3 |
| SiriusAllsvenskan | 2 | 0% | 100% | 0% | 2 | 100% | 0 |
| Siroki BrijegPremijer Liga | 12 | 25% | 42% | 33% | 2 | 8% | 1 |
| Sivasspor1. Lig | 13 | 15% | 54% | 31% | 2.77 | 54% | 2 |
| SJKVeikkausliiga | 27 | 22% | 33% | 44% | 2.44 | 48% | 0 |
| SK BeverenChallenger Pro League | 6 | 50% | 0% | 50% | 4.83 | 83% | 5 |
| SK PoltavaPremier League | 1 | 0% | 0% | 100% | 7 | 100% | 8 |
| Ska-khabarovskFirst League | 15 | 20% | 27% | 53% | 2.87 | 13% | 2 |
| SkalicaSuper Liga | 13 | 15% | 31% | 54% | 2.85 | 38% | 0 |
| Skanste1. Liga | 24 | 33% | 8% | 58% | 4.12 | 75% | 3 |
| Skenderbeu KorceSuperliga | 10 | 20% | 50% | 30% | 2.3 | 30% | 0 |
| SKN ST. Polten2. Liga | 3 | 33% | 33% | 33% | 3.33 | 100% | 1 |
| SkopjeJ2 League | 13 | 0% | 31% | 69% | 2.08 | 46% | 0 |
| SKU Amstetten2. Liga | 11 | 36% | 45% | 18% | 3.18 | 55% | 2 |
| Slask WroclawI Liga | 13 | 15% | 23% | 62% | 3.23 | 23% | 2 |
| Slavia MozyrPremier League | 27 | 30% | 26% | 44% | 2.67 | 52% | 5 |
| Slavia PrahaCzech Liga | 13 | 69% | 31% | 0% | 3 | 23% | 1 |
| Slavia SofiaFirst League | 3 | 100% | 0% | 0% | 5.67 | 100% | 3 |
| Sligo RoversPremier Division | 36 | 14% | 28% | 58% | 2.61 | 3% | 1 |
| Sloga DobojPremijer Liga | 12 | 17% | 25% | 58% | 2.08 | 25% | 0 |
| SlováckoCzech Liga | 5 | 20% | 40% | 40% | 3.6 | 80% | 3 |
| Slovan BratislavaSuper Liga | 5 | 60% | 20% | 20% | 2 | 20% | 1 |
| Slovan LiberecCzech Liga | 12 | 58% | 17% | 25% | 1.92 | 33% | 4 |
| Smiltene1. Liga | 25 | 24% | 24% | 52% | 4.04 | 68% | 1 |
| SmorgonPremier League | 29 | 38% | 17% | 45% | 2.48 | 34% | 0 |
| SochauxLigue 3 | 11 | 18% | 45% | 36% | 2 | 36% | 3 |
| Solihull MoorsNational League | 16 | 25% | 6% | 69% | 3.69 | 75% | 6 |
| Somaspor2. Lig | 9 | 22% | 22% | 56% | 3.11 | 67% | 2 |
| SonderjyskeSuperliga | 13 | 15% | 8% | 77% | 3.77 | 69% | 2 |
| SouthamptonChampionship | 14 | 57% | 29% | 14% | 3.07 | 57% | 1 |
| SouthendNational League | 5 | 40% | 40% | 20% | 3 | 100% | 9 |
| SpaeriErovnuli Liga 2 | 2 | 0% | 0% | 100% | 3 | 50% | 0 |
| Sparta PrahaCzech Liga | 2 | 50% | 0% | 50% | 3 | 100% | 2 |
| Sparta RotterdamEredivisie | 11 | 27% | 27% | 45% | 4.18 | 27% | 3 |
| Spartak KostromaFirst League | 4 | 0% | 50% | 50% | 1.75 | 100% | 0 |
| Spartak MoscowPremier League | 13 | 62% | 15% | 23% | 2.69 | 62% | 2 |
| Spartak TrnavaSuper Liga | 6 | 17% | 50% | 33% | 3.17 | 0% | 0 |
| Spartak VarnaFirst League | 4 | 25% | 50% | 25% | 3.25 | 25% | 1 |
| SpeziaSerie B | 1 | 0% | 100% | 0% | 2 | 0% | 0 |
| Sport RecifeSerie A | 36 | 39% | 36% | 25% | 2.42 | 50% | 1 |
| Sporting CPPrimeira Liga | 4 | 75% | 0% | 25% | 3 | 75% | 1 |
| Sporting CP BSegunda Liga | 1 | 0% | 0% | 100% | 1 | 0% | 0 |
| Sporting GijonSegunda División | 4 | 25% | 0% | 75% | 4.25 | 75% | 3 |
| SpVgg Greuther Fürth2. Bundesliga | 5 | 60% | 0% | 40% | 3.6 | 80% | 2 |
| SSV Jahn Regensburg3. Liga | 7 | 57% | 14% | 29% | 3.86 | 100% | 1 |
| SSV Ulm 18463. Liga | 7 | 57% | 0% | 43% | 4 | 86% | 4 |
| ST JohnstoneChampionship | 3 | 100% | 0% | 0% | 4.33 | 100% | 3 |
| St Patrick's Athl.Premier Division | 1 | 0% | 0% | 100% | 6 | 100% | 1 |
| St. AndrewsChallenge League | 6 | 33% | 17% | 50% | 2 | 17% | 1 |
| St. TruidenJupiler Pro League | 3 | 67% | 33% | 0% | 1.67 | 100% | 1 |
| Stade Brestois 29Ligue 1 | 7 | 14% | 57% | 29% | 3.57 | 86% | 2 |
| Stade BriochinLigue 3 | 1 | 0% | 0% | 100% | 3 | 100% | 1 |
| Stade Lausanne-OuchyChallenge League | 4 | 25% | 25% | 50% | 2.5 | 50% | 0 |
| Stade NyonnaisChallenge League | 12 | 17% | 17% | 67% | 3.42 | 8% | 1 |
Prikazano 901 do 1000 od 1172
Često postavljana pitanja
Kako tumačiti statistike tima?
P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.
Šta znače statistike golova?
Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.
Kako videti detaljne statistike tima?
Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.
Koji podaci su najbolji za tipovanje?
Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.