Statistike Timova
Statistike Fudbalskih Timova
Detaljne statistike fudbalskih timova — forma, golovi, pobede i porazi.
1172
Timova
13063
Utakmica
2,94
Golova/utak.
P38%
N24%
L38%
Detaljne Statistike Timova
Kompletna tabela sa statistikama svih timova. Kliknite na naziv tima za detaljnu analizu.
Ukupno 1172Min. utakmica:
| Tim | Utak. | Pob.% | Ner.% | Por.% | Avg.Gol | 3+% | 3+ Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stal MielecI Liga | 13 | 31% | 31% | 38% | 3.38 | 62% | 0 |
| Stal RzeszówI Liga | 13 | 38% | 23% | 38% | 3.23 | 23% | 3 |
| Standard LiegeJupiler Pro League | 6 | 50% | 0% | 50% | 3 | 50% | 1 |
| StenhousemuirLeague One | 13 | 54% | 15% | 31% | 1.92 | 23% | 2 |
| StevenageLeague One | 12 | 33% | 33% | 33% | 2.5 | 8% | 0 |
| StjarnanÚrvalsdeild | 26 | 42% | 15% | 42% | 4.15 | 8% | 0 |
| Stockport CountyLeague One | 3 | 100% | 0% | 0% | 1.33 | 100% | 1 |
| Stoke CityChampionship | 5 | 40% | 40% | 20% | 1.4 | 100% | 1 |
| StrasbourgLigue 1 | 9 | 33% | 11% | 56% | 4 | 89% | 7 |
| StrugaFirst League | 12 | 67% | 17% | 17% | 2.83 | 58% | 2 |
| Sturm GrazBundesliga | 11 | 45% | 36% | 18% | 2.91 | 45% | 3 |
| Sturm Graz II2. Liga | 6 | 0% | 0% | 100% | 3.67 | 100% | 6 |
| Stuttgart II3. Liga | 12 | 33% | 25% | 42% | 3.67 | 75% | 6 |
| SudtirolSerie B | 3 | 33% | 33% | 33% | 2 | 67% | 0 |
| SunderlandPremier League | 9 | 11% | 22% | 67% | 2.67 | 22% | 1 |
| Super Nova 2Serie A | 25 | 28% | 32% | 40% | 3 | 52% | 3 |
| SutjeskaFirst League | 2 | 0% | 0% | 100% | 2.5 | 100% | 2 |
| Sutton UtdNational League | 16 | 44% | 19% | 38% | 2.56 | 25% | 2 |
| SV Darmstadt 982. Bundesliga | 5 | 80% | 20% | 0% | 5.4 | 100% | 3 |
| SV Elversberg2. Bundesliga | 8 | 50% | 12% | 38% | 4 | 50% | 1 |
| SV Kapfenberg2. Liga | 11 | 18% | 18% | 64% | 3.18 | 55% | 1 |
| SV Wehen3. Liga | 12 | 42% | 25% | 33% | 3.33 | 17% | 1 |
| SwanseaChampionship | 14 | 57% | 14% | 29% | 2.64 | 64% | 3 |
| Swieqi UnitedChallenge League | 6 | 67% | 17% | 17% | 3.67 | 67% | 1 |
| Swindon TownLeague Two | 14 | 36% | 29% | 36% | 2.29 | 50% | 1 |
| TáborskoPersha Liga | 6 | 33% | 0% | 67% | 3.5 | 100% | 6 |
| TamworthNational League | 7 | 43% | 29% | 29% | 3.57 | 100% | 0 |
| Tartu WelcoEsiliiga A | 33 | 70% | 12% | 18% | 4.15 | 73% | 9 |
| Tarxien RainbowsChallenge League | 6 | 100% | 0% | 0% | 3.5 | 100% | 6 |
| Tatran PrešovSuper Liga | 4 | 0% | 50% | 50% | 2.5 | 50% | 0 |
| Tauras1 Lyga | 29 | 48% | 21% | 31% | 3.24 | 62% | 6 |
| TelaviLiga MX | 30 | 37% | 37% | 27% | 2.13 | 37% | 0 |
| TelstarEredivisie | 11 | 18% | 27% | 55% | 3.55 | 73% | 7 |
| TepliceCzech Liga | 13 | 46% | 23% | 31% | 3 | 23% | 2 |
| Teuta DurrësSuperliga | 3 | 33% | 33% | 33% | 2 | 33% | 1 |
| The New SaintsPremier League | 15 | 87% | 13% | 0% | 3.93 | 0% | 0 |
| Tianjin TedaSuper League | 29 | 38% | 28% | 34% | 2.55 | 48% | 1 |
| Tigres UANLLiga MX | 15 | 20% | 40% | 40% | 2.47 | 40% | 1 |
| TikvešFirst League | 13 | 46% | 46% | 8% | 2.77 | 46% | 0 |
| TiranaSuperliga | 10 | 30% | 30% | 40% | 2.9 | 60% | 1 |
| Tochigi SCLiga MX | 15 | 27% | 13% | 60% | 3 | 67% | 0 |
| Tokushima VortisJ2 League | 32 | 50% | 6% | 44% | 2.5 | 53% | 0 |
| Tokyo VerdyJ1 League | 13 | 15% | 38% | 46% | 2.54 | 46% | 5 |
| TolucaLiga MX | 3 | 0% | 33% | 67% | 3.33 | 67% | 2 |
| TondelaPrimeira Liga | 7 | 29% | 29% | 43% | 2.29 | 57% | 2 |
| TorinoSerie A | 4 | 50% | 25% | 25% | 1.25 | 0% | 0 |
| Torpedo MoskvaFirst League | 16 | 50% | 31% | 19% | 2.56 | 50% | 0 |
| Torpedo ZhodinoPremier League | 26 | 38% | 19% | 42% | 2.54 | 4% | 1 |
| TorreenseSegunda Liga | 9 | 22% | 44% | 33% | 2 | 11% | 1 |
| TottenhamPremier League | 9 | 33% | 33% | 33% | 2.22 | 33% | 3 |
| ToulouseLigue 1 | 9 | 22% | 44% | 33% | 2.78 | 56% | 0 |
| TrabzonsporSüper Lig | 3 | 67% | 0% | 33% | 3 | 33% | 1 |
| TranmereLeague Two | 14 | 29% | 50% | 21% | 2.57 | 36% | 2 |
| Transinvest 2Liga MX | 28 | 29% | 18% | 54% | 3.54 | 71% | 2 |
| TrefelinPremier League | 15 | 7% | 20% | 73% | 2.93 | 53% | 3 |
| TromsoEliteserien | 4 | 50% | 25% | 25% | 3 | 100% | 2 |
| Truro CityNational League | 2 | 50% | 0% | 50% | 1 | 0% | 0 |
| TSC Backa TopolaSuper Liga | 1 | 0% | 0% | 100% | 3 | 100% | 1 |
| TSV HartbergBundesliga | 6 | 50% | 17% | 33% | 2.83 | 100% | 4 |
| Tukums II1. Liga | 24 | 17% | 21% | 62% | 4.12 | 75% | 6 |
| Turku PSVeikkausliiga | 27 | 30% | 30% | 41% | 2.3 | 44% | 1 |
| TwenteEredivisie | 7 | 71% | 14% | 14% | 3.71 | 71% | 4 |
| Tychy 71I Liga | 4 | 50% | 50% | 0% | 2.5 | 50% | 0 |
| U.N.A.M. - PumasLiga MX | 2 | 50% | 0% | 50% | 2 | 50% | 1 |
| UCSAPersha Liga | 2 | 0% | 50% | 50% | 1.5 | 100% | 2 |
| UdineseSerie A | 7 | 29% | 29% | 43% | 2.29 | 86% | 1 |
| UjpestNB I | 12 | 42% | 25% | 33% | 3.08 | 58% | 1 |
| Ümraniyespor1. Lig | 12 | 25% | 42% | 33% | 2.08 | 8% | 1 |
| Uni MinskLiga MX | 29 | 21% | 31% | 48% | 2.34 | 45% | 0 |
| União de LeiriaSegunda Liga | 9 | 44% | 22% | 33% | 2.67 | 44% | 1 |
| Union BerlinBundesliga | 8 | 12% | 50% | 38% | 3.25 | 50% | 0 |
| Union St. GilloiseJupiler Pro League | 10 | 80% | 20% | 0% | 3.6 | 50% | 5 |
| Universitatea ClujLiga I | 2 | 0% | 50% | 50% | 4 | 100% | 2 |
| Universitatea CraiovaLiga I | 2 | 50% | 50% | 0% | 4.5 | 50% | 1 |
| UralFirst League | 16 | 56% | 25% | 19% | 2.38 | 50% | 2 |
| UrawaJ1 League | 13 | 54% | 0% | 46% | 3.69 | 77% | 1 |
| Uta AradLiga I | 14 | 36% | 21% | 43% | 2.5 | 14% | 2 |
| UtrechtEredivisie | 11 | 27% | 27% | 45% | 4.55 | 91% | 6 |
| V-varen NagasakiJ2 League | 17 | 47% | 0% | 53% | 2.41 | 47% | 0 |
| VadoSerie C - Girone B | 7 | 43% | 43% | 14% | 2.14 | 43% | 3 |
| ValenciaLa Liga | 11 | 18% | 27% | 55% | 2.27 | 36% | 3 |
| ValenciennesLigue 3 | 12 | 17% | 33% | 50% | 2.67 | 58% | 2 |
| ValerengaEliteserien | 25 | 36% | 20% | 44% | 3.56 | 60% | 2 |
| ValladolidSegunda División | 5 | 60% | 20% | 20% | 3 | 60% | 3 |
| Valur ReykjavikÚrvalsdeild | 4 | 25% | 25% | 50% | 3 | 100% | 8 |
| Van BB1. Lig | 13 | 31% | 23% | 46% | 2.77 | 46% | 4 |
| Vardar SkopjeFirst League | 2 | 50% | 0% | 50% | 2 | 100% | 2 |
| Vasco DA GamaSerie A | 28 | 32% | 25% | 43% | 2.75 | 57% | 3 |
| Vegalta SendaiJ2 League | 30 | 67% | 13% | 20% | 2.63 | 53% | 2 |
| VejleSuperliga | 13 | 46% | 46% | 8% | 3.15 | 23% | 2 |
| VeležPremijer Liga | 11 | 27% | 18% | 55% | 2.36 | 9% | 1 |
| VeneziaSerie B | 10 | 10% | 0% | 90% | 2.6 | 30% | 0 |
| Ventforet KofuJ2 League | 1 | 0% | 0% | 100% | 3 | 100% | 0 |
| Veres RivnePremier League | 6 | 17% | 33% | 50% | 3.83 | 67% | 1 |
| Verl3. Liga | 12 | 25% | 25% | 50% | 3.58 | 83% | 9 |
| VeronaSerie A | 5 | 100% | 0% | 0% | 4 | 100% | 1 |
| VersaillesLigue 3 | 11 | 64% | 9% | 27% | 2.91 | 9% | 1 |
| VestriÚrvalsdeild | 2 | 0% | 0% | 100% | 3 | 100% | 2 |
| VfB StuttgartBundesliga | 8 | 88% | 0% | 12% | 4.62 | 62% | 2 |
| VfL Bochum2. Bundesliga | 7 | 57% | 29% | 14% | 2.43 | 43% | 1 |
Prikazano 1001 do 1100 od 1172
Često postavljana pitanja
Kako tumačiti statistike tima?
P = pobede, N = nerešeno, L = porazi. Procenti pokazuju učestalost svakog ishoda za tim u sezoni.
Šta znače statistike golova?
Prikazani su prosečni golovi po utakmici, dati i primljeni golovi. Više golova = ofanzivniji tim, manje primljenih = bolja odbrana.
Kako videti detaljne statistike tima?
Kliknite na naziv bilo kog tima u tabeli da vidite kompletne statistike uključujući domaće/gostujuće performanse i istoriju mečeva.
Koji podaci su najbolji za tipovanje?
Kombinujte formu (poslednji mečevi), domaće/gostujuće statistike i head-to-head istoriju za preciznije predikcije.