
Irska Premier Division Tipovi
Forma timova, kvote i predstojeće utakmice za Premier Division na jednom mestu.
Pogledaj utakmice Statistika ligeStatistika obuhvata završene utakmice sa rezultatom u prikazanoj sezoni, uključujući arhivu. Tabela lige koristi zasebne podatke.
Predstojeće Premier Division utakmice
Nema dostupnih utakmica
Trenutno nema zakazanih Premier Division utakmica za odabrani period.
Premier Division statistika timova
Prikazane su sačuvane statistike timova za aktuelnu sezonu. Njihov uzorak može se razlikovati od uzorka pregleda lige.
Poređenje timova
Sezona 2026. Završene utakmice sa važećim rezultatom i identifikovanim timovima, uključujući arhivu. Poslednjih 5/10 odnosi se na izabrani teren i samo na utakmice sa poznatim datumom. Bodovi su izračunati iz ovog uzorka; zvanična tabela koristi zaseban izvor. Procenti prikazuju broj utakmica / uzorak.
| Period uzorka (UTC) | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bohemians | 08.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 1,81 | 63 | 44 | 23/36 · 63,9% | 24/36 · 66,7% | 11/36 · 30,6% | 4/36 · 11,1% |
| Derry City | 06.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 1,33 | 50 | 47 | 18/36 · 50,0% | 22/36 · 61,1% | 10/36 · 27,8% | 8/36 · 22,2% |
| Drogheda United | 06.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 1,11 | 44 | 57 | 19/36 · 52,8% | 21/36 · 58,3% | 11/36 · 30,6% | 8/36 · 22,2% |
| Dundalk | 13.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 1,25 | 55 | 59 | 23/36 · 63,9% | 28/36 · 77,8% | 5/36 · 13,9% | 3/36 · 8,3% |
| Galway United | 06.02.2026 – 30.10.2026 | 35 | 1,20 | 46 | 52 | 17/35 · 48,6% | 23/35 · 65,7% | 5/35 · 14,3% | 10/35 · 28,6% |
| Shamrock Rovers | 20.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 1,89 | 59 | 38 | 18/36 · 50,0% | 20/36 · 55,6% | 12/36 · 33,3% | 7/36 · 19,4% |
| Shelbourne | 06.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 1,36 | 52 | 50 | 22/36 · 61,1% | 26/36 · 72,2% | 7/36 · 19,4% | 7/36 · 19,4% |
| Sligo Rovers | 06.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 0,69 | 28 | 66 | 18/36 · 50,0% | 17/36 · 47,2% | 6/36 · 16,7% | 17/36 · 47,2% |
| St Patrick's Athl. | 08.02.2026 – 30.10.2026 | 35 | 1,63 | 54 | 31 | 13/35 · 37,1% | 14/35 · 40,0% | 13/35 · 37,1% | 12/35 · 34,3% |
| Waterford | 06.02.2026 – 30.10.2026 | 36 | 1,19 | 54 | 61 | 19/36 · 52,8% | 23/36 · 63,9% | 6/36 · 16,7% | 10/36 · 27,8% |
Premier Division tabela
Često postavljana pitanja
Preporučene kladionice za Premier Division tipove
18+ | Kockanje može izazvati zavisnost. Kockajte odgovorno.







