
Francuska Ligue 1 Tipovi
🇫🇷France2026
Forma timova, kvote i predstojeće utakmice za Ligue 1 na jednom mestu.
Pogledaj utakmice Statistika lige81Završenih
3,0Golova/ut.
48% Domaće
59% 3+ golova
Statistika obuhvata završene utakmice sa rezultatom u prikazanoj sezoni, uključujući arhivu. Tabela lige koristi zasebne podatke.
Predstojeće Ligue 1 utakmice
Nema dostupnih utakmica
Trenutno nema zakazanih Ligue 1 utakmica za odabrani period.
Ligue 1 statistika timova
Poređenje timova
Sezona 2026. Završene utakmice sa važećim rezultatom i identifikovanim timovima, uključujući arhivu. Poslednjih 5/10 odnosi se na izabrani teren i samo na utakmice sa poznatim datumom. Bodovi su izračunati iz ovog uzorka; zvanična tabela koristi zaseban izvor. Procenti prikazuju broj utakmica / uzorak.
| Period uzorka (UTC) | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angers | 23.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 0,89 | 9 | 17 | 4/9 · 44,4% | 4/9 · 44,4% | 3/9 · 33,3% | 4/9 · 44,4% |
| Auxerre | 22.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 1,11 | 13 | 23 | 7/9 · 77,8% | 8/9 · 88,9% | 1/9 · 11,1% | 0/9 · 0,0% |
| Estac Troyes | 22.08.2026 – 31.10.2026 | 9 | 0,89 | 7 | 16 | 3/9 · 33,3% | 3/9 · 33,3% | 3/9 · 33,3% | 5/9 · 55,6% |
| Le Havre | 23.08.2026 – 30.10.2026 | 9 | 0,22 | 9 | 20 | 5/9 · 55,6% | 6/9 · 66,7% | 1/9 · 11,1% | 3/9 · 33,3% |
| Le Mans | 22.08.2026 – 31.10.2026 | 9 | 0,78 | 11 | 18 | 6/9 · 66,7% | 7/9 · 77,8% | 0/9 · 0,0% | 2/9 · 22,2% |
| Lens | 22.08.2026 – 30.10.2026 | 9 | 1,44 | 16 | 13 | 7/9 · 77,8% | 7/9 · 77,8% | 0/9 · 0,0% | 2/9 · 22,2% |
| Lille | 23.08.2026 – 30.10.2026 | 9 | 2,00 | 12 | 6 | 2/9 · 22,2% | 4/9 · 44,4% | 5/9 · 55,6% | 0/9 · 0,0% |
| Lorient | 22.08.2026 – 02.11.2026 | 9 | 1,33 | 7 | 8 | 3/9 · 33,3% | 3/9 · 33,3% | 5/9 · 55,6% | 3/9 · 33,3% |
| Lyon | 22.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 1,89 | 15 | 7 | 4/9 · 44,4% | 4/9 · 44,4% | 4/9 · 44,4% | 2/9 · 22,2% |
| Marseille | 21.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 1,67 | 20 | 13 | 5/9 · 55,6% | 4/9 · 44,4% | 3/9 · 33,3% | 2/9 · 22,2% |
| Monaco | 23.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 1,67 | 12 | 10 | 4/9 · 44,4% | 6/9 · 66,7% | 2/9 · 22,2% | 1/9 · 11,1% |
| Nice | 22.08.2026 – 30.10.2026 | 9 | 1,56 | 13 | 12 | 6/9 · 66,7% | 6/9 · 66,7% | 1/9 · 11,1% | 3/9 · 33,3% |
| Paris FC | 22.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 1,89 | 16 | 10 | 6/9 · 66,7% | 5/9 · 55,6% | 3/9 · 33,3% | 3/9 · 33,3% |
| Paris Saint Germain | 23.08.2026 – 30.10.2026 | 9 | 2,22 | 21 | 10 | 7/9 · 77,8% | 7/9 · 77,8% | 2/9 · 22,2% | 0/9 · 0,0% |
| Rennes | 23.08.2026 – 30.10.2026 | 9 | 1,78 | 20 | 19 | 8/9 · 88,9% | 6/9 · 66,7% | 2/9 · 22,2% | 1/9 · 11,1% |
| Stade Brestois 29 | 22.08.2026 – 02.11.2026 | 9 | 1,33 | 16 | 12 | 6/9 · 66,7% | 7/9 · 77,8% | 1/9 · 11,1% | 1/9 · 11,1% |
| Strasbourg | 21.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 1,11 | 17 | 19 | 8/9 · 88,9% | 7/9 · 77,8% | 0/9 · 0,0% | 2/9 · 22,2% |
| Toulouse | 22.08.2026 – 01.11.2026 | 9 | 1,11 | 12 | 13 | 5/9 · 55,6% | 4/9 · 44,4% | 2/9 · 22,2% | 4/9 · 44,4% |
Ligue 1 tabela
#
Tim
Često postavljana pitanja
Preporučene kladionice za Ligue 1 tipove
VivatBet
110.000 RSD za SP 2026 u fribetovima
Preuzmi bonus bez vejdžera 1xBet
100% bonus na prvi depozit
Registruj se BetWinner
Bonus do 100€
Registruj se 18+ | Kockanje može izazvati zavisnost. Kockajte odgovorno.









