
Irska Premier Division statistika 2026
Statistika obuhvata završene utakmice sa rezultatom u prikazanoj sezoni, uključujući arhivu. Tabela lige koristi zasebne podatke.
Statistički agregat ažuriran:
179
Odigrano
2,82
Golova / ut.
505
Ukupno golova
60,9%
GG (BTTS)
53,1%
3+ (Preko 2.5)
Rezultati utakmica
179 utakmicaKraj utakmice (FT)
40,2%
Domaće (1)
72 ut.
30,7%
Nerešeno (X)
55 ut.
29,1%
Gostujuće (2)
52 ut.
Poluvreme (HT)
Broj dostupnih rezultata poluvremena: 179
38,6%
Domaće
69
35,8%
Nerešeno
64
25,7%
Gostujuće
46
Statistike golova
505 ukupno0-2 gola
46,9%84 ut.
2+ golova
78,2%140 ut.
2-3 gola
44,1%79 ut.
3+ golova (Preko 2.5)
53,1%95 ut.
Oba tima daju gol (GG)
60,9%109 ut.
Utakmice 0-0
8,9%16 ut.
Domaći 55,1%45% Gostujući
278 gol.227 gol.
Domaće čiste mreže
28,5%51 ut.
Gostujuće čiste mreže
19,6%35 ut.
Prelazi HT → FT
Stanje : KrajBroj dostupnih rezultata poluvremena: 179
HT \ FT
1
X
2
1
25,7%46
6,2%11
6,7%12
X
11,2%20
16,2%29
8,4%15
2
3,4%6
8,4%15
14%25
Kontinuitet Preokret
Kombinovane opklade
Rezultat & golovi1&0-2Dom. & under
16,2%
1&3+Dom. & over
24%
2&3+Gost. & over
20,1%
1X&3+1X & over
33%
GG&3+GG & over
48%
X2&3+X2 & over
29,1%
1&2-3Dom. 2-3 gola
19%
Najčešći rezultati
Top 101-1
12,9%23×
0-0
8,9%16×
2-1
8,9%16×
2-0
8,9%16×
1-2
8,4%15×
1-0
7,3%13×
2-2
7,3%13×
0-1
5,6%10×
2-3
5%9×
0-2
3,4%6×
Tabela lige
| # | Tim | U | P | N | I | G+ | G- | GR | BOD | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 36 | 20 | 8 | 8 | 59 | 38 | +21 | 68 | WWLWL |
| 2 | Bohemians | 36 | 19 | 8 | 9 | 63 | 44 | +19 | 65 | WLWLW |
| 3 | St Patrick's Athl. | 35 | 16 | 9 | 10 | 54 | 31 | +23 | 57 | WLLDL |
| 4 | Shelbourne | 36 | 12 | 13 | 11 | 52 | 50 | +2 | 49 | DWWWL |
| 5 | Derry City | 36 | 11 | 15 | 10 | 50 | 47 | +3 | 48 | WLWWD |
| 6 | Dundalk | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 59 | -4 | 45 | LLDLW |
| 7 | Waterford | 36 | 10 | 13 | 13 | 54 | 61 | -7 | 43 | LLWWW |
| 8 | Galway United | 35 | 10 | 12 | 13 | 46 | 52 | -6 | 42 | DWLDL |
| 9 | Drogheda United | 36 | 10 | 10 | 16 | 44 | 57 | -13 | 40 | LLWLW |
| 10 | Sligo Rovers | 36 | 5 | 10 | 21 | 28 | 66 | -38 | 25 | LLDLD |