12:00ZAVRŠENO

Litvanija 1 Lyga Tipovi
Lithuania2026
Forma timova, kvote i predstojeće utakmice za 1 Lyga na jednom mestu.
Pogledaj utakmice Statistika lige236Završenih
2,9Golova/ut.
48% Domaće
58% 3+ golova
Statistika obuhvata završene utakmice sa rezultatom u prikazanoj sezoni, uključujući arhivu. Tabela lige koristi zasebne podatke.
1 Lyga statistika timova
Prikazane su sačuvane statistike timova za aktuelnu sezonu. Njihov uzorak može se razlikovati od uzorka pregleda lige.
Najduži niz 3+ golova
Najduži niz 0-2 golova
Poređenje timova
Sezona 2026. Završene utakmice sa važećim rezultatom i identifikovanim timovima, uključujući arhivu. Poslednjih 5/10 odnosi se na izabrani teren i samo na utakmice sa poznatim datumom. Bodovi su izračunati iz ovog uzorka; zvanična tabela koristi zaseban izvor. Procenti prikazuju broj utakmica / uzorak.
| Period uzorka (UTC) | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atmosfera | 15.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 1,31 | 47 | 38 | 15/29 · 51,7% | 18/29 · 62,1% | 6/29 · 20,7% | 6/29 · 20,7% |
| Babrungas | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 2,45 | 54 | 15 | 12/29 · 41,4% | 11/29 · 37,9% | 18/29 · 62,1% | 1/29 · 3,4% |
| Be1 NFA | 13.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 2,00 | 50 | 30 | 16/29 · 55,2% | 15/29 · 51,7% | 10/29 · 34,5% | 4/29 · 13,8% |
| BFA | 13.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 1,67 | 47 | 42 | 19/30 · 63,3% | 15/30 · 50,0% | 8/30 · 26,7% | 9/30 · 30,0% |
| Dainava | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 1,60 | 45 | 30 | 15/30 · 50,0% | 14/30 · 46,7% | 13/30 · 43,3% | 7/30 · 23,3% |
| Ekranas | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 0,60 | 30 | 68 | 22/30 · 73,3% | 18/30 · 60,0% | 4/30 · 13,3% | 8/30 · 26,7% |
| FA Šiauliai II | 13.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 0,60 | 35 | 73 | 20/30 · 66,7% | 19/30 · 63,3% | 4/30 · 13,3% | 8/30 · 26,7% |
| Garliava | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 1,00 | 35 | 40 | 13/30 · 43,3% | 13/30 · 43,3% | 5/30 · 16,7% | 13/30 · 43,3% |
| Hegelmann II | 15.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 0,97 | 37 | 63 | 19/29 · 65,5% | 17/29 · 58,6% | 3/29 · 10,3% | 9/29 · 31,0% |
| Jonava | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 1,07 | 32 | 39 | 15/29 · 51,7% | 14/29 · 48,3% | 6/29 · 20,7% | 11/29 · 37,9% |
| Kauno Žalgiris II | 13.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 1,00 | 28 | 50 | 15/29 · 51,7% | 10/29 · 34,5% | 6/29 · 20,7% | 14/29 · 48,3% |
| Minija | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 2,45 | 76 | 22 | 23/29 · 79,3% | 14/29 · 48,3% | 13/29 · 44,8% | 3/29 · 10,3% |
| Neptūną Klaipėda | 13.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 1,50 | 34 | 38 | 14/30 · 46,7% | 12/30 · 40,0% | 8/30 · 26,7% | 11/30 · 36,7% |
| Tauras | 13.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 1,70 | 56 | 42 | 19/30 · 63,3% | 21/30 · 70,0% | 5/30 · 16,7% | 4/30 · 13,3% |
| Transinvest 2 | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 29 | 1,00 | 39 | 64 | 21/29 · 72,4% | 17/29 · 58,6% | 3/29 · 10,3% | 9/29 · 31,0% |
| Žalgiris II | 14.03.2026 – 07.11.2026 | 30 | 1,77 | 48 | 39 | 18/30 · 60,0% | 16/30 · 53,3% | 10/30 · 33,3% | 5/30 · 16,7% |
1 Lyga tabela
#
Tim
Često postavljana pitanja
Preporučene kladionice za 1 Lyga tipove
VivatBet
110.000 RSD za SP 2026 u fribetovima
Preuzmi bonus bez vejdžera 1xBet
100% bonus na prvi depozit
Registruj se BetWinner
Bonus do 100€
Registruj se 18+ | Kockanje može izazvati zavisnost. Kockajte odgovorno.
Babrungas
FA Šiauliai II
BFA
Kauno Žalgiris II
Minija
Tauras



