
Island Úrvalsdeild Tipovi
Iceland2026
Forma timova, kvote i predstojeće utakmice za Úrvalsdeild na jednom mestu.
Pogledaj utakmice Statistika lige157Završenih
4,0Golova/ut.
43% Domaće
72% 3+ golova
Statistika obuhvata završene utakmice sa rezultatom u prikazanoj sezoni, uključujući arhivu. Tabela lige koristi zasebne podatke.
Predstojeće Úrvalsdeild utakmice
Nema dostupnih utakmica
Trenutno nema zakazanih Úrvalsdeild utakmica za odabrani period.
Úrvalsdeild statistika timova
Prikazane su sačuvane statistike timova za aktuelnu sezonu. Njihov uzorak može se razlikovati od uzorka pregleda lige.
Najduži niz 3+ golova
Najduži niz 0-2 golova
Poređenje timova
Sezona 2026. Završene utakmice sa važećim rezultatom i identifikovanim timovima, uključujući arhivu. Poslednjih 5/10 odnosi se na izabrani teren i samo na utakmice sa poznatim datumom. Bodovi su izračunati iz ovog uzorka; zvanična tabela koristi zaseban izvor. Procenti prikazuju broj utakmica / uzorak.
| Period uzorka (UTC) | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Breidablik | 10.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 1,27 | 50 | 57 | 19/26 · 73,1% | 20/26 · 76,9% | 4/26 · 15,4% | 4/26 · 15,4% |
| FH hafnarfjordur | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 1,27 | 43 | 42 | 15/26 · 57,7% | 17/26 · 65,4% | 6/26 · 23,1% | 5/26 · 19,2% |
| Fram Reykjavik | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 1,69 | 59 | 54 | 21/26 · 80,8% | 21/26 · 80,8% | 3/26 · 11,5% | 3/26 · 11,5% |
| IA Akranes | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 1,35 | 53 | 52 | 19/26 · 73,1% | 21/26 · 80,8% | 3/26 · 11,5% | 2/26 · 7,7% |
| IBV Vestmannaeyjar | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 0,85 | 36 | 50 | 15/26 · 57,7% | 18/26 · 69,2% | 1/26 · 3,8% | 7/26 · 26,9% |
| KA Akureyri | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 27 | 1,07 | 47 | 56 | 20/27 · 74,1% | 17/27 · 63,0% | 5/27 · 18,5% | 6/27 · 22,2% |
| Keflavik | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 27 | 1,11 | 43 | 54 | 19/27 · 70,4% | 21/27 · 77,8% | 5/27 · 18,5% | 2/27 · 7,4% |
| KR Reykjavik | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 2,04 | 89 | 56 | 23/26 · 88,5% | 24/26 · 92,3% | 1/26 · 3,8% | 1/26 · 3,8% |
| Stjarnan | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 1,42 | 52 | 56 | 21/26 · 80,8% | 19/26 · 73,1% | 4/26 · 15,4% | 3/26 · 11,5% |
| Thor Akureyri | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 1,15 | 29 | 55 | 15/26 · 57,7% | 14/26 · 53,8% | 6/26 · 23,1% | 7/26 · 26,9% |
| Valur Reykjavik | 12.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 1,08 | 44 | 60 | 19/26 · 73,1% | 19/26 · 73,1% | 1/26 · 3,8% | 6/26 · 23,1% |
| Vikingur Reykjavik | 10.04.2026 – 24.10.2026 | 26 | 2,35 | 75 | 28 | 20/26 · 76,9% | 19/26 · 73,1% | 7/26 · 26,9% | 0/26 · 0,0% |
Úrvalsdeild tabela
#
Tim
Često postavljana pitanja
Preporučene kladionice za Úrvalsdeild tipove
VivatBet
110.000 RSD za SP 2026 u fribetovima
Preuzmi bonus bez vejdžera 1xBet
100% bonus na prvi depozit
Registruj se BetWinner
Bonus do 100€
Registruj se 18+ | Kockanje može izazvati zavisnost. Kockajte odgovorno.






