
Gruzija Erovnuli Liga 2 Tipovi
Forma timova, kvote i predstojeće utakmice za Erovnuli Liga 2 na jednom mestu.
Pogledaj utakmice Statistika ligeStatistika obuhvata završene utakmice sa rezultatom u prikazanoj sezoni, uključujući arhivu. Tabela lige koristi zasebne podatke.
Predstojeće Erovnuli Liga 2 utakmice
Nema dostupnih utakmica
Trenutno nema zakazanih Erovnuli Liga 2 utakmica za odabrani period.
Erovnuli Liga 2 statistika timova
Prikazane su sačuvane statistike timova za aktuelnu sezonu. Njihov uzorak može se razlikovati od uzorka pregleda lige.
Poređenje timova
Sezona 2026. Završene utakmice sa važećim rezultatom i identifikovanim timovima, uključujući arhivu. Poslednjih 5/10 odnosi se na izabrani teren i samo na utakmice sa poznatim datumom. Bodovi su izračunati iz ovog uzorka; zvanična tabela koristi zaseban izvor. Procenti prikazuju broj utakmica / uzorak.
| Period uzorka (UTC) | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aragvi Dusheti | 07.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,33 | 32 | 39 | 11/30 · 36,7% | 16/30 · 53,3% | 7/30 · 23,3% | 9/30 · 30,0% |
| Gareji | 07.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,70 | 35 | 33 | 12/30 · 40,0% | 15/30 · 50,0% | 10/30 · 33,3% | 9/30 · 30,0% |
| Gori | 01.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,10 | 30 | 37 | 12/30 · 40,0% | 15/30 · 50,0% | 5/30 · 16,7% | 13/30 · 43,3% |
| Kolkheti Poti | 01.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,07 | 37 | 35 | 12/30 · 40,0% | 17/30 · 56,7% | 8/30 · 26,7% | 7/30 · 23,3% |
| Merani Martvili | 01.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,43 | 35 | 35 | 14/30 · 46,7% | 14/30 · 46,7% | 9/30 · 30,0% | 11/30 · 36,7% |
| Odishi 1919 | 07.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,27 | 33 | 41 | 14/30 · 46,7% | 15/30 · 50,0% | 6/30 · 20,0% | 11/30 · 36,7% |
| Samtredia | 07.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,43 | 55 | 41 | 20/30 · 66,7% | 16/30 · 53,3% | 8/30 · 26,7% | 6/30 · 20,0% |
| Shturmi | 01.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,53 | 32 | 30 | 8/30 · 26,7% | 13/30 · 43,3% | 14/30 · 46,7% | 8/30 · 26,7% |
| Sioni | 07.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,23 | 36 | 36 | 14/30 · 46,7% | 16/30 · 53,3% | 10/30 · 33,3% | 7/30 · 23,3% |
| Telavi | 07.03.2026 – 31.10.2026 | 30 | 1,47 | 33 | 31 | 11/30 · 36,7% | 15/30 · 50,0% | 11/30 · 36,7% | 7/30 · 23,3% |
Erovnuli Liga 2 tabela
Često postavljana pitanja
Preporučene kladionice za Erovnuli Liga 2 tipove
18+ | Kockanje može izazvati zavisnost. Kockajte odgovorno.


