
Estonija Esiliiga A Tipovi
Estonia2026
Forma timova, kvote i predstojeće utakmice za Esiliiga A na jednom mestu.
Pogledaj utakmice Statistika lige157Završenih
3,6Golova/ut.
43% Domaće
69% 3+ golova
Statistika obuhvata završene utakmice sa rezultatom u prikazanoj sezoni, uključujući arhivu. Tabela lige koristi zasebne podatke.
Predstojeće Esiliiga A utakmice
Nema dostupnih utakmica
Trenutno nema zakazanih Esiliiga A utakmica za odabrani period.
Esiliiga A statistika timova
Prikazane su sačuvane statistike timova za aktuelnu sezonu. Njihov uzorak može se razlikovati od uzorka pregleda lige.
Najduži niz 3+ golova
Najduži niz 0-2 golova
Poređenje timova
Sezona 2026. Završene utakmice sa važećim rezultatom i identifikovanim timovima, uključujući arhivu. Poslednjih 5/10 odnosi se na izabrani teren i samo na utakmice sa poznatim datumom. Bodovi su izračunati iz ovog uzorka; zvanična tabela koristi zaseban izvor. Procenti prikazuju broj utakmica / uzorak.
| Period uzorka (UTC) | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elva | 07.03.2026 – 01.11.2026 | 31 | 1,52 | 43 | 46 | 17/31 · 54,8% | 15/31 · 48,4% | 9/31 · 29,0% | 10/31 · 32,3% |
| FC Tallinn | 07.03.2026 – 01.11.2026 | 32 | 1,00 | 35 | 71 | 18/32 · 56,3% | 18/32 · 56,3% | 3/32 · 9,4% | 12/32 · 37,5% |
| FCI Levadia II | 07.03.2026 – 01.11.2026 | 33 | 1,64 | 67 | 55 | 24/33 · 72,7% | 21/33 · 63,6% | 9/33 · 27,3% | 4/33 · 12,1% |
| Flora II | 06.03.2026 – 31.10.2026 | 32 | 1,44 | 71 | 58 | 28/32 · 87,5% | 22/32 · 68,8% | 7/32 · 21,9% | 4/32 · 12,5% |
| Maardu | 08.03.2026 – 06.09.2026 | 26 | 1,58 | 45 | 52 | 18/26 · 69,2% | 20/26 · 76,9% | 3/26 · 11,5% | 4/26 · 15,4% |
| Nõmme Kalju II | 07.03.2026 – 29.10.2026 | 32 | 0,72 | 39 | 78 | 22/32 · 68,8% | 18/32 · 56,3% | 5/32 · 15,6% | 11/32 · 34,4% |
| Nõmme United II | 08.03.2026 – 01.11.2026 | 34 | 1,15 | 58 | 71 | 26/34 · 76,5% | 26/34 · 76,5% | 4/34 · 11,8% | 4/34 · 11,8% |
| Tallinna Kalev | 15.03.2026 – 01.11.2026 | 29 | 1,21 | 52 | 53 | 22/29 · 75,9% | 23/29 · 79,3% | 4/29 · 13,8% | 3/29 · 10,3% |
| Tartu Welco | 14.03.2026 – 31.10.2026 | 33 | 2,21 | 95 | 42 | 24/33 · 72,7% | 21/33 · 63,6% | 9/33 · 27,3% | 4/33 · 12,1% |
| Viimsi | 06.03.2026 – 01.11.2026 | 32 | 1,59 | 55 | 34 | 19/32 · 59,4% | 16/32 · 50,0% | 10/32 · 31,3% | 7/32 · 21,9% |
Esiliiga A tabela
#
Tim
Često postavljana pitanja
Preporučene kladionice za Esiliiga A tipove
VivatBet
110.000 RSD za SP 2026 u fribetovima
Preuzmi bonus bez vejdžera 1xBet
100% bonus na prvi depozit
Registruj se BetWinner
Bonus do 100€
Registruj se 18+ | Kockanje može izazvati zavisnost. Kockajte odgovorno.






